اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950704136935359

وب‌سایت بانک دی "خدمات‌گرا" شد

کد: 13950704136935359

https://goo.gl/3y5WK5

، تهران , (اخبار رسمی): سیمای وب‌سایت بانک دی همزمان با عید سعید غدیرخم و با هدف ارائه مطلوب‌تر خدمات و عرضه محصولات به مشتریان بانک تغییر کرد.

وب سایت

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک دی، طراحی وب سایت جدید  این بانک براساس آخرین فن‌آوری دنیا و با برترین استاندارد کیفیت جهانی با هدف جلب رضایت مشتریان و کاربران انجام شده است.

قابل ذکر است که صفحه جدید وب سایت بانک دی که مانند گذشته از طریق نشانی‌های سایت از جمله www.day24.ir  قابل مشاهده است، سهولت بیشتری به کاربران برای بهره‌گیری از خدمات بانکی می‌دهد.

به گفته مهندسان طراح، وب سایت جدید کاربردی‌تر شده و می‌توان از آن به عنوان یک وب سایت بانکی "خدمات‌گرا" یاد کرد.

از جمله ویژ‌گی‌های وب‌سایت جدید بانک دی می‌توان به مواردی چون بهینه‌سازی سایت، طراحی نوین و مدرن در زیبایی، بالا بردن سرعت بارگذاری و بالابردن خدمات به لحاظ ارتقا کاربرپسندی اشاره کرد.

وب سایت جدید بانک دی از طراحی ریسپانسیو برای نمایش در انواع دستگاه‌های کامپیوتر، تبلت و تلفن همراه برخوردار است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک دی

بانک دی در راستای تحقق اهداف خود، به انجام کلیه عملیات مجاز پولی، مالی و بانکی (ریالی و ارزی) در چارچوب قوانین و مقرارت جاری کشور و قانون عملیات بانکی بدون ربا در حوزه جغرافیایی مورد عمل خود، اقدام خواهد کرد. واژه دی در ایران باستان به معنای آفریدن، ساختن و بخشودن است و دادار در فارسی از همین ریشه گرفته شده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه