کد: 13950705137815797

کشف 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در قزوین

کد: 13950705137815797

https://goo.gl/ZRV6eW

، تهران , (اخبار رسمی): دو میلیارد ریال کالای قاچاق در قزوین کشف شد.

کشف 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در قزوین

  به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ،سرهنگ منصور خدایی،فرمانده انتظامی شهرستان آوج  با اعلام این خبرگفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان آوج در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در ایست و بازرسی ورودی شهر به یک دستگاه کامیون "ولوو" مشکوک و آن را متوقف کردند.

این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از کامیون مذکور تعداد یک هزار و 60 ثوب انواع کاپشن خارجی ، یک هزار و 848 ثوب پوشاک زنانه و 355 ثوب پوشاک بچه گانه خارجی قاچاق کشف شد.

سرهنگ خدایی با اشاره به ارزش دو میلیارد ریالی کالاهای کشف شده بیان کرد: در همین راستا یک نفر دستگیر که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آوج گفت: هر گونه اقدام به حمل کالای قاچاق می تواند ضربات مهلکی به اقتصاد کشور وارد و افراد زیادی را نیز از کار بیکار کند و این رخداد، به هیچ وجه برای پلیس و نظام اسلامی قابل تحمل نبوده لذا عزم پلیس برای مبارزه با این پدیده ی ناهنجار و مخرب در امر اقتصاد بومی کشور جدی و قاطعانه خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.