اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950705138346033

در مدارس منطقه 19 اجرا شد

آموزش مبارزه با سفید بالکها

کد: 13950705138346033

https://goo.gl/1Mpb7z

، تهران , (اخبار رسمی): به مناسبت ماه مهر و بازگشایی مدارس کلاسهای آموزشی گل و گیاه در مدارس سطح منطقه برگزار می شود.

آموزش مبارزه با سفید بالکها

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، مسعود سلیمی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اشاره به آغاز کلاسهای پاییزه آموزش گل و گیاه گفت: بخشی از این دوره ها ویژه دانش آموزان مدارس تدارک دیده شده است که طی آنها دانش آموزان با اجزای گیاه و نحوه کاشت گل و گیاه آشنا می شوند.

وی از مبارزه مستمر با سفیدبالکها در سطح منطقه خبر داد و گفت: در همین رابطه آموزشهایی نیز در مدارس تدارک دیده شده است و طی این دوره ها کارتهای زرد رنگ نیز بین مدارس توزیع می شود.

سلیمی به آغاز کلاسهای پاییزه گل و گیاه از هفته آینده در مراکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه اشاره کرد و گفت: این دوره ها با عناوینی همچون گیاهان آپارتمانی، سبزیکاری، کودهای ارگانیک در منزل، روانشناسی رنگها در فضای سبز، پرورش قارچ، معضلات فضای سبز، بنفشه آفریقایی و فضای سبز عمودی همه روزه ازساعت 9 در مرکز شریعتی واز ساعت10 نیز در مراکز ابوریحان و شهربانو برگزار می شود.

وی ادامه داد: شهروندان منطقه می توانند برای ثبت نام در این کلاسها ضمن مراجعه به مراکز  تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز از طریق سراهای محلات نیز در دوره ها شرکت کنند.

این مسئول با اشاره به ارائه خدمات مشاوره گیاه پزشکی در طول سال خاطرنشان کرد:. در همین راستا نیاز است تا شهروندان از طریق تماس تلفنی با شماره های 55843300 (مرکز ابوریحان)،  55852121(مرکز شریعتی) و 55460877 (مرکز شهربانو) و یا مراجعه حضوری به این مراکز سؤالات خود را مطرح کنند.

سلیمی همچنین از برگزاری کلاس آموزشی ورمی کمپوست در محل نمایشگاه فصلی بوستان گفت و گو خبر داد  و گفت: این کلاس آموزشی توسط کارشناسان مرکز تحقیقات، آموزش و مشاوره فضای سبز این منطقه، ساعت 15 روز جمعه در محل این نمایشگاه برگزار خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | محیط زیست