اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950706140326033

ستاد سرشماری در غرب پایتخت مستقر شد

کد: 13950706140326033

https://goo.gl/Uf47y3

، تهران , (اخبار رسمی): قائم مقام شهردار منطقه 9 با اشاره به واگذاری ستاد اجرایی سرشماری نفوس و مسکن سال 1395 در تهران به شهرداری گفت: دفتر ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن منطقه 9 در پایگاه پیشگیری و مدیریت بحران منطقه در انتهای بلوار استاد معین مستقر شده است.

دفتر ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، محمد خبازها افزود: کلاس های آموزشی سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 نیز در این دفتر برگزار می شود.

وی تصریح کرد: شهرداری به نوعی اجرای سرشماری در پایتخت را به عهده گرفته تا در راستای ارتقا ارائه خدمات به شهروندان گام های بزرگتری بردارد.

قائم مقام شهردار منطقه 9 با بیان اینکه با توجه به تراکم جمعیتی شهر تهران ،کل شهر به 5 بخش تقسیم و مدیریت اجرایی انجام سرشماری در هر یک از این بخش ها به شهرداری تهران سپرده شده است نیز اظهار داشت: منطقه 9 در بخش 3 قرار گرفته و در کنار دیگر مناطق از پشتیبانی فنی نیروهای مرکز آمار ایران، استانداری و فرمانداری تهران نیز برخوردار است.

براساس این گزارش، سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 به روش اینترنتی از سوم مهرماه آغاز شده و تا 24 مهرماه ادامه خواهد داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه