پیش نویس لایحه مدیریت شهری نهایی شد

کد: 13950706140856013

https://goo.gl/8LPCcH

، تهران , (اخبار رسمی): معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران از قطعی شدن پیش نویس لایحه مدیریت شهری در کمیسیون تهران و کلان شهرهای کشور خبر داد.

پیش نویس لایحه مدیریت شهری نهایی شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران، ناصر امانی در خصوص این پیش نویس گفت: در جلسه روز گذشته کمیسیون تهران و کلان شهرهای کشور که در دولت و با حضور وزرای عضو کمیسیون – شهردار تهران و رئیس شورای اسلامی شهر تهران تشکیل شد پیش نویس لایحه مذکور در قالب یک کتابچه تحویل اعضا شد.
وی افزود: در این جلسه چارچوب و سیاست های کلی که باید لایحه مدیریت شهری بر اساس آنها تدوین شود نیز مطرح گردید و مقرر شد اعضای کمیسیون نظرات خود را در خصوص آن به دبیرخانه کمیسیون ارسال تا سپس در کمیته فرعی کمیسیون تهران و کلان شهرها مورد بررسی و تصویب قرار گیرد.
معاون شهردار تهران از تغییرات اساسی در پیش نویس لایحه مدیریت شهری خبر داد و گفت: این پیش نویس در ده فصل جداگانه تدوین شده است که شامل کلیات، پشتیبانی و نظارت، شهرسازی، عمران و زیرساخت، اراضی-  املاک و تفکیک زمین، اجتماعی - فرهنگی و هنری، حمل و نقل و ترافیک، محیط زیست، خدمات شهری و مالی و اقتصادی می باشد.
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران در پایان گفت: این پیش نویس بزودی در اختیار معاونین تخصصی شهرداری تهران جهت بررسی و اعلام نظر قرار خواهد گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران

معاونت هماهنگی و برنامه ریزی با تصویب نمودار سازمانی شهرداری تهران در سال 1367 و تصویب قائم مقامی شورای شهر در شهرداری تهران ایجاد شد. به مرور این ساختار دچار تغییرات شد و در حال حاضر این معاونت با اسم جدید معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا در حال فعالیت است. سرپرستی و برنامه ریزی امور مربوط به برنامه های جامع و کلی شهرداری تهران یکی از مهمترین وظایف این معاونت است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه