اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950707141910037

در شعب پست بانک ایران انجام می شود

ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن 1395

کد: 13950707141910037

https://goo.gl/bxUr17

، تهران , (اخبار رسمی): پست بانک ایران به عنوان بانک توسعه ای و تخصصی حوزه ICT کشور، همگام با برای ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال 1395با مرکز آمار ایران همکاری می کند.

فرحی پست بانک

 به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی پست بانک فرحی مدیرعامل این بانک ضمن اعلام خبر فوق تصریح کرد: باتوجه به حضور باجه های نمایندگی پست بانک ایران در بیش از 14هزار نقطه کشور به ویژه در روستاها و مناطق محروم، این باجه ها آماده پذیرش هموطنان برای ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن سال جاری است.

وی افزود: این بانک با توجه به ایجاد شبکه مویرگی و فراهم نمودن زیرساخت های اینترنتی و فضای مجازی درسطح کشور، نقش مهمی در توسعه بخش های IT برای بهره مندی هموطنان از خدمات عمومی به ویژه در روستاها و مناطق دوردست دارد که مصداق بارز آن همکاری در اجرای طرح ملی هدفمندسازی یارانه ها بود.

فرحی تأکید کرد: با توجه به نقش اساسی آمار و اطلاعات دقیق جمعیتی در تدوین برنامه های استراتژیک و اجرائی کشور، اینگونه سرشماری ها و جمع آوری اطلاعات درست برای رشد و توسعه همه جانبه کشور و تدوین برنامه های دولت بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

وی درپایان ازعموم هموطنان به ویژه همکاران پست بانک ایران درخواست کرد که در این طرح مهم ملی شرکت نموده و با مراجعه به نشانی اینترنتی؛ www.sarshomari95.ir نسبت به ثبت نام اقدام و اطلاعات خود را تکمیل کنند.

همچنین علیرضا زاهدیان معاون مرکز آمار ایران درگفتگو با رسانه ها ضمن تشریح فرآیند ثبت نام اعلام کرده بود که این سرشماری از سوم لغایت بیست و چهارم مهرماه صورت می پذیرد و خانوارها نیز برای ویرایش اطلاعات خود می توانند از 22 تا 24 مهرماه به سامانه مذکور مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش کنند.

وی تصریح کرد: پس از تکمیل پرسشنامه و تأیید نهایی آن،"کدآماری" دراختیار پاسخگو قرار می گیرد که حفظ و نگهداری آن بسیار مهم می باشد، زیرا اطلاعات پاسخگویان در اینترنت براساس این کد بازشناسی خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پست بانک ایران

پست بانک ایران پس از تصویب اساسنامه توسط هیات محترم وزیران از دی ماه سال 1375 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد، و در حال حاضر با دارا بودن 14500 شعبه، دفتر و مرکز در سراسر کشور انواع خدمات بانکی و مالی را ارائه می‌دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه