اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950710144324835

بیمه رازی به دانشجویان علوم پزشکی ارائه داد:

شروع سال تحصیلی با بیمه حوادث

کد: 13950710144324835

https://goo.gl/2lWZ0S

، تهران , (اخبار رسمی): دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی سراسرکشور برای چهارمین سال متوالی و در سال تحصیلی 95-96 تحت پوشش بیمه های حوادث دانشجویی تمام اوقات شرکت بیمه رازی قرار گرفتند.

علوم پزشکی

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه رازی، عباس رنجبر کلهرودی مدیر بیمه های عمر و حوادث این شرکت با اعلام خبر مذکور گفت: طبق روال سال های گذشته و حسب تفاهم نامه منعقد شده بین شرکت بیمه رازی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور و مراکز وابسته به آن از مهرماه جاری تحت پوشش بیمه های حوادث دانشجویی قرار می گیرند.

مدیر بیمه های عمر و حوادث بیمه رازی افزود با قرارداد بیمه حوادث مذکور دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی به مدت یک سال و در تمام اوقات شبانه روز تحت پوشش بیمه های فوت، نقص عضو و از کارافتادگی و هزینه پزشکی ناشی از حوادث قرار می گیرند و شیوه نامه انعقاد قرارداد بیمه حوادث دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور و مراکز وابسته به کلیه شعب شرکت بیمه رازی ابلاغ شده است و شعب این شرکت از اول مهر ماه ارائه خدمات بیمه ای خود را به دانشگاه ها آغاز کرده اند.

رنجبر کلهرودی در ادامه گفت: هدف از ارائه این بیمه با توجه حق بیمه و سرمایه تعیین شده علاوه بر حمایت بیمه ای از دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، آشنایی جامعه متخصصین پزشکی کشور با بیمه و خدمات بیمه ای شرکت بیمه رازی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت بیمه رازی

شرکت بیمه رازی فعالیت خود را به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی در ایران از اوایل سال 1382 آغاز نمود و توانسته است با استخدام بیش از 600 نفر همکار توانمند و مجرب و دایر ساختن 42 شعبه و 1040 نمایندگی عمومی، 482 نمایندگی بیمه های عمر و همکاری با بیش از 414 کارگزاری بیمه، خدمات خود را به سراسر ایران توسعه دهد. من رازی هستم ...

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه