اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950714151775412

با حمایت بانک مهر اقتصاد

همایش سلحشوران دفاع‌ مقدس برگزار شد

کد: 13950714151775412

https://goo.gl/kzBM1I

، تهران , (اخبار رسمی): همزمان با هفته بزرگداشت دفاع مقدس، چهارمین همایش بزرگ سلحشوران دفاع مقدس یادمان سردار سرلشکر شهید مهدی باکری با حمایت بانک مهر اقتصاد برگزار شد.

دفاع مقدس

به گزارش اخبار رسمی و به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد در این همایش که به مناسبت هفته دفاع مقدس و با هدف برجسته سازی، حفظ و اشاعه فرهنگ مدیریتی دفاع مقدس با نام «یادمان سردار شهید مهدی باکری» و با عنوان «مدیر صاحب سبک دفاع مقدس» برگزار شد، مدیر عامل بانک مهر اقتصاد به عنوان جهادگر عرصه مالی و اقتصادی معرفی و از وی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است در این مراسم مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرمانده‌هان سپاه و بسیج و معاونین و پرسنل بانک مهر اقتصاد و آحاد مردم  حضور به هم رسانده و سخنرانان به تجلیل از مقام شامخ فرمانده لشکر31 عاشورا و برادران شهیدش پرداخته و باذکر خاطراتی از شجاعت‌ها، جانبازی‌ها و تبعیت‌پذیری مطلق از امام‌خمینی(ره) یاد و خاطره حماسه سازان هشت سال دفاع مقدس را همراه با تشریح الگوی رفتاری این فرمانده کم‌نظیردفاع مقدس گرامی داشتند.

گفتنی است در حاشیه این همایش از بانک مهراقصاد به عنوان حامی همایش با احدا لوح ویژه همایش ،تقدیر به عمل آمد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بانک مهر اقتصاد

بانک مهر اقتصاد از ابتدای شروع فعالیت خود با نام موسسه قرض الحسنه بسیجیان در سال 1372 آغاز بکار کرد. در سال 1379 بدلیل رشد و توسعه موسسه و جوابگو نبودن فعالیت های قرض الحسنه، درخواست تبدیل به موسسه مالی و اعتباری مهر به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ارائه گردید و از سال 1381 حائز شرایط ارتقاء به موسسه مالی و اعتباری شناخته شد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه