اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950804169176024

سری دوم «خسته نباشید» در شبکه مستند

میثم رازفر «چوپان» می‌شود

کد: 13950804169176024

https://goo.gl/M9F8Pk

، تهران , (اخبار رسمی): سری جدید مستند «خسته نباشید» با اجرا و تهیه‌کنندگی میثم رازفر و کارگردانی شهره رعایتی از هفته آینده یکشنبه ها روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

میثم رازفر «چوپان» می‌شود!

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، سری دوم «خسته نباشید» در 13 قسمت 30 تا 40 دقیقه‌ای تولید شده و روایتی صمیمی و متفاوت از یک روز کاری مشاغل مختلف دارد.

این مجموعه، برای نخستین‌بار سال 94 از شبکه مستند روی آنتن رفت و پخش سری اول آن با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

در اولین قسمت از سری دوم «خسته نباشید» میثم رازفر به شهر دامغان سفر کرده و با ایجاد موقعیت‌های متفاوت و جذاب تلاش می‌کند یک روز از شغل چوپانی را به تصویر بکشد.  

«خسته نباشید» که نگاه متفاوتی به مشاغل دارد، این روزها مراحل پایانی تدوین را پشت سر می‌گذارد و قرار است یکشنبه‌ها از شبکه مستند پخش شود.

این مستند با انتخاب قاب‌های زیبا و محکم و تکیه بر شوخ طبعی‌های بصری مخاطبان تلویزیون را با خود همراه می‌کند و می‌کوشد با آن‌ها درباره مشکلات، دغدغه‌ها و علاقه‌مندی‌های افراد در حرفه‌های مختلف گپ بزند.

از عوامل این قسمت از مستند «خسته نباشید» می‌توان به گروه نویسندگان یلدا منتظری، شهره رعایتی، میثم رازفر، مدیر تولید محمد عسکری، تصویربردار مجید دهقان، تصویربردار2 سیدروح‌الله فرح، دستیار تصویر فرزاد جلیلیان و  فرشیدذوالفقاری فرد،  تدوینگر مهیار صادقیان، طراح لباس شهره رعایتی، مشاور تبلیغاتی بابک چهارباشیان، روابط‌عمومی مطهره کشاورز، عکاس فرشید ذوالفقاری‌فرد و صدابردار محمد سوران امینی اشاره کرد.

اولین قسمت از سری دوم «خسته نباشید» یکشنبه نهم آبان ساعت 21:30 از شبکه مستند سیما روی آنتن می رود و دوشنبه 10 آبان ساعت 10، پنجشنبه 13 آبان ساعت 20 و جمعه 14 آبان ساعت 10 بازپخش می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که بعنوان روابط‌عمومی نظام ایفای نقش می‌کند، بمنظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا،برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی،تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور،از ساختار مناسبی برخوردار است و روابط‌ عمومی سازمان صداوسیما از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

رسانه‌ها