اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950809171896425

بحران برف و سردی هوا در اردبیل جدی است

کد: 13950809171896425

https://goo.gl/1RZSH9

، اردبیل , (اخبار رسمی): شهردار اردبیل گفت: بحران برف و سردی هوا در اردبیل جدی است و هم اکنون بیش از 2 هزار نیروی شهرداری اردبیل در آماده باش کامل به سر می‌برند تا با این بحران مقابله کنند.

بحران برف و سردی هوا در اردبیل جدی است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی شهرداری اردبیل ، حمید لطف‌اللهیان در جلسه ستاد بحران در اردبیل افزود: تمام نیروها و اکیپ و دستگاههای شهرداری از شب گذشته در آماده باش کامل هستند و در حال حاضر پاکسازی درختان و معابر شهری ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه بیش از 150 هزار اصله درخت در معابر اردبیل وجود دارد گفت : شهرداری اردبیل به تنهایی قادر به پاکسازی این درختان نیست.

لطف اللهیان از مردم شهر اردبیل خواست تا هر چه زودتر به یاری شهرداری اردبیل بشتابند تا شاهد کاهش خسارت در حوزه معابر شهری و درختان باشیم و مشکلات در این حوزه برای شهروندان به وجود نیاید.

وی تصریح کرد: شهرداری اردبیل از ساعات اولیه بارش برف اقدام به برفروبی معابر و شاخه‌تکانی درختان کرده تا بارش برف سبب بروز مشکلاتی برای مردم نشود و اقدامات با بسیج نیروهای انسانی و ماشین‌آلات شهرداری در سطح شهر همچنان ادامه دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری اردبیل

اردبیل یکی از مناطق تاریخی ایران به شمار می‌رود که حدود 5000 سال قدمت دارد. به‌طوریکه درلوحه‌های گلی سومریان به صورت آرتا ثبت گردیده‌‌است که خود قدمت شهر را تا5000 سال می‌رساند. این شهر در زمان حکومت بنی‌امیه مرکز حکومت آذربایجان و در زمان بنی‌عباس مرکز قیام بابک خرمدین بوده‌است. در سال 618 هجری مورد حمله مغولان قرار گرفت، اما در زمان تیموریان و صفویان، نهضت تشیع و جنبش‌های سیاسی ایران از این شهر برخاست. اردبیل در زمان صفویان آباد شد و به اوج اعتبار، عزت، و عظمت خود رسید، اما پس از انقراض این سلسله در پیشامدها و تحولات تاریخی دوره نادرشاه و اوایل قاجار و به‌ خصوص با ورود قشون روسیه به ایران و حوادث دوران مشروطیت، از رونق و اهمیت افتاد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]