اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950811174206033

تغییر جهت 2 خیابان در شمال تهران

کد: 13950811174206033

https://goo.gl/3nngHQ

، تهران , (اخبار رسمی): به منظور روان سازی بار ترافیک و تسهیل دسترسی شهروندان ، 2 معبر در منطقه 3 تهران تغییر جهت داده شد.

تغییر جهت 2 خیابان در شمال تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3 ، علیرضا اسفراینی نژاد معاون حمل و نقل و ترافیک این منطقه گفت : این خیابان ها در شبکه ی  معابر ضلع شمال بلوار میرداماد و در محله داوودیه  و همچنین شبکه معابر ضلع شرق خیابان دکتر شریعتی در محله زرگنده قرار دارند.

وی خاطر نشان کرد: دسترسی خودروها به ضلع شرقی محله ی  داوودیه از طریق خیابان قبادیان میسر بود که به منظور بهبود دسترسی شرق به غرب محله ی داوودیه و  با تغییر جهت معابر ششم و چهارم حدفاصل نفت شمالی تا نیل این دسترسی تسهیل شد .

اسفراینی نژاد یاد آور شد: در این طرح  ، خیابان های چهارم از  شرق به غرب به صورت یکطرفه و خیابان ششم نیز ، در جهت غرب به شرق به صورت یکطرفه  تثبیت شد که این امر منجر به روان سازی ترافیکی خیابان قبادیان و تسهیل دسترسی شهروندان به ضلع شرق محله ی داوودیه شد و تابلوهای مورد نیاز نیز برای راهنمایی شهروندان نصب گردید.

وی همچنین از یکطرفه شدن خیابان حیدری در محله زرگنده خبر داد و افزود:پیش از این خیابان حیدری به صورت دوطرفه مورد استفاده قرار می گرفت که با توجه به پارک حاشیه ای متراکم و کاربری های تجار ی متعدد  ،عبور و مرور با دشواری انجام می شد.

وی در ادامه افزود : با توجه به  عرض معبر و با بررسی های  کارشناسی صورت گرفته و هماهنگی با پلیس راهور منطقه ، خیابان حیدری  از جنوب به شمال یکطرفه شد.

اسفراینی نژاد در خاتمه تصریح کرد: از سوی دیگر در راستای تکمیل شبکه ی دسترسی محلی و کاهش انسداد ناشی از پارک حاشیه ای و خودروهای عبوری  خیابان رسول زاده نیز به صورت  شرق به غرب  یکطرفه شد.

 وی افزود:  همچنین با توجه  به توقف خودروها در خیابان دانشگر مقرر شد پارک حاشیه ای در یک ضلع این معبر محدود شود تا عبور خودروها روان ساز ی شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه