اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950816177375990

چگونه خود را به «نمایشگاه مطبوعات» برسانیم؟

کد: 13950816177375990

https://goo.gl/LJsLu9

، تهران , (اخبار رسمی): معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، ضمن دعوت از شهروندان برای بازدید از «بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات» که روز شنبه 15 آبان افتتاح شد، امکانات و تسهیلات در نظر گرفته شده به منظور حضور عموم علاقه مندان در محل برگزاری این رویداد عظیم فرهنگی در محل مصلای بزرگ امام خمینی (ره) را اعلام کرد.

چگونه خود را به «نمایشگاه مطبوعات» برسانیم؟

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مدیر روابط عمومی شهرداری تهران با اعلام این که استفاده از مترو پیشنهاد اولمان جهت حضور شهروندان در نمایشگاه است و پیشنهاد بعدی مان، استفاده از بی آر تی است، گفت: ایستگاه متروی مصلا در مسیر خط یک مترو، بازدید از نمایشگاه از ورودی شمالی مصلا را امکان پذیر می ‌سازد و ایستگاه متروی شهید بهشتی در تقاطع خطوط یک و سه مترو نیز بازدید از نمایشگاه از ورودی جنوبی مصلا را ممکن می کند.
شهرام جبّاری زادگان با تأکید بر این که خط 5 بی آر تی در مسیر پایانه بیهقی در میدان آرژانتین تا پایانه علم و صنعت در ابتدای خیابان دردشت در ضلع شمالی مصلا ایستگاه دارد، افزود: بعد از قطارهای مترو به عنوان توصیه اول، استفاده ازاتوبوس‌ های تندرو، توصیه بعدی مان برای حضور در نمایشگاه مطبوعات است.
وی با اشاره به این که هر چند استفاده از خودروی شخصی به دلیل شلوغی بزرگراه ‌ها و خیابان ‌های محدوده مصلا برای بازدید از نمایشگاه توصیه نمی شود اما امکانات و تسهیلاتی به منظور پارک خودروهای شخصی نیز در نظر گرفته شده، اظهار کرد: به این منظور، نسبت به پیش بینی 3 باب پارکینگ عمومی در اطراف مصلا اقدام شده که استفاده از آنها برای عموم بازدیدکنندگان امکان پذیر است.
جبّاری زادگان با بیان این که پارکینگ شماره یک با دسترسی از خیابان شهید بهشتی در ضلع جنوبی مصلا واقع شده و ظرفیت 600 دستگاه خودروی سواری را دارد، تصریح کرد: محل بعدی، پارکینگ بزرگ لجستیک است با دسترسی از خیابان شهید مفتح شمالی، قبل از دانشکده الهیات دانشگاه تهران قرار دارد و ظرفیت 3 هزار دستگاه خودرو را داراست و سومین محل، پارکینگ گلگشت است که با دسترسی از بزرگراه رسالت، قبل از سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی واقع شده و علاوه بر ظرفیت پارک 700 دستگاه خودروی سواری، ظرفیت پارک 500 دستگاه اتوبوس را نیز دارد.
گفتنی است «بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات» که با شعار «شفافیت و صداقت» آغاز به کار کرده تا روز جمعه 21 آبان ادامه خواهد داشت و هر روز از ساعت 9 و 30 دقیقه تا 20 و 30 دقیقه میزان عموم علاقه مندان است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران

حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، بالاترین مرجع در شهرداری تهران است که مسئولیت سیاست گذاری، هماهنگی، برنامه­‌ریزی و کنترل عملکرد حمل و نقل و ترافیک شهر تهران را برعهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]