اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950822180576033

تا پایان بهمن ماه

فاز اول لاین کندرو بزرگراه نواب افتتاح می شود

کد: 13950822180576033

https://goo.gl/iZNuQT

، تهران , (اخبار رسمی): شهردار منطقه 11 تهران گفت: پروژه لاین کند رو بزرگراه نواب بیش از 70 درصد پیشرفت داشته است وتا پایان بهمن ماه سال جاری به بهره برداری می رسد.

فاز اول لاین کندرو بزرگراه نواب افتتاح می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 11،نصراله آبادیان ضمن بیان این مطلب در ارتباط با اهداف پروژه کندرو نواب گفت: با توجه به حجم ترافیک محدوده جنوب به شمال بزرگراه نواب و نیاز به دسترسی بهتر به خروجی های بزرگراه ، فاز اول لاین کندرو  نواب به طول 400 متر  رمپ و لوپ حد فاصل اسکندی تا پل قزوین با 70 درصد پیشرفت فیزیکی از سوی معاونت فنی و عمرانی این منطقه در دست اجرا است.

وی همچنین از پروژه ساماندهی ترافیک پل حق شناس خبر داد و در ارتباط با فاز دوم این پروژه خاطر نشان کرد: فاز دوم پروژه کندرو نواب با هدف ساماندهی ترافیک پل حق شناس،از میدان حق شناس آغاز و تا خیابان راه پیما به طول 800 متر ادامه خواهد داشت.
شهردار منطقه 11 ابراز امیدواری کرد که با احداث کندرو جنوب به شمال نواب از حجم ترافیک این بزرگراه کاسته شود و دسترسی مطلوب تری به معابر متقاطع با بزرگراه نواب برای شهروندان فراهم شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه