اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950823181136033

شهردار منطقه 9 خبر داد

طراحی جدید سیستم نورپردازی و صوتی برج آزادی

کد: 13950823181136033

https://goo.gl/uy8YOj

، تهران , (اخبار رسمی): شهردار منطقه 9 با اشاره به زیباسازی میدان آزادی و نونوار شدن این میدان بزرگ و تاریخی پایتخت از طراحی جدید سیستم نورپردازی و سیستم صوت محوطه برج آزادی خبر داد.

طراحی جدید سیستم نورپردازی و صوتی برج آزادی

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، حمید محسنی با اعلام این خبر گفت: زیباسازی میدان آزادی بعنوان دروازه غربی تهران همواره در اولویت فعالیت های خدمات شهری است و نگهداشت فضای سبز این بخش از پایتخت بر عهده ما بوده و جذابیت خاصی به این میدان بزرگ داده است.

وی افزود: با توجه به برگزاری جلسه هماهنگی با حضور مدیر مجموعه برج آزادی ، نمایندگان سازمان عمرانی و زیباسازی شهر تهران مقرر شد تا سیستم جدیدی برای نور پردازی و صوت محوطه برج آزادی طراحی شود.
شهردار منطقه 9 اذعان داشت: دو نوع نورپردازی با تکنولوژی نوین سیستم صدا و روشنایی برای این کار مطرح شد.
وی ادامه داد: نورپردازی ثابت به رنگ مهتابی و نورپردازی رنگی RGB  برای جشن ها و مناسبت ها و اعیاد از مواردی بود در مورد استفاده از آنها بحث و بررسی شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه