کد: 13950823182305625

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند:

فیبر نوری در منطقه آزاد اروند به منازل می‌رسد

کد: 13950823182305625

https://goo.gl/MEkLnA

، آبادان , (اخبار رسمی): مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در توسعه ارتباطات آینده منطقه آزاد اروند در چشم‌اندازی پنج تا 6ساله قصد داریم آن را به تمام منازل و متقاضیان شهری آبادان و خرمشهر بسط دهیم.

فیبر نوری در منطقه آزاد اروند به منازل می‌رسد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد اروند ،مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد اروند با ابراز امیدواری از تقویت و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی در شهرهای آبادان و خرمشهر اظهار کرد: هدف بلندمدت ما آن است که مردم همچون آب، برق و گاز، مردم از آخرین فناوری‌های ارتباطی در منازلشان بهره‌مند شوند.
زمانی با اشاره به زیرساخت‌های ایجادشده در منطقه و طی مراحل نهایی آن افزود: در توسعه ارتباطات آینده منطقه آزاد اروند در چشم‌اندازی پنج تا 6 ساله قصد داریم آن را به تمام منازل و متقاضیان شهری آبادان و خرمشهر بسط دهیم.
مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره سازمان منطقه آزاد اروند اعلام کرد: این بدان معناست که فیبر نوری در منزل شهروند متقاضی نصب شود تا بهترین استفاده را از این خدمات ببرند.
وی تصریح کرد: مردم می‌توانند در منازلشان با امکانات ارتباطی که به آن‌ها ارائه می‌شود، اشتغال ایجاد کنند، که برای آن نیاز به زیرساخت و بستر است که بایستی فراهم شود و ما نیز در حد توانمان در این زمینه تلاش می‌کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان منطقه آزاد اروند

منطقه آزاد اروند با مساحت 37400 هکتار در شمال غربی خلیج فارس شامل شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر(جزیره مینو) می باشد که در محل تلاقی دو رودخانه اروند رود و کارون واقع است. این منطقه در همجواری با کشورهای عراق و کویت می باشد که با داشتن ظرفیتی از قبیل حمل و نقل جاده ای، ریلی، دریایی و هوایی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.