اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950824183026033

با اجرای تقاطع غیر همسطح

ترافیک بزرگراه شهید چمران روان می شود

کد: 13950824183026033

https://goo.gl/EWZTSG

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف روان سازی ترافیک در بزرگراه شهید چمران احداث تقاطع غیر همسطح ورودی یمن، امسال آغاز می شود.

ترافیک بزرگراه شهید چمران روان می شود

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران ، عبدالمطلب توجهی  معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت بزرگراه شهید چمران یکی از شریان های اصلی شمال تهران محسوب می شود که ساماندهی ترافیک در این محدوده باعث روانسازی ترافیک در دیگر شریان های متصل به آن می شود.

وی افزود: به دلیل گردش خودروها از سمت بزرگراه شهید چمران جنوب، به خیابان یمن و تابناک در تقاطع مذکور گره ترافیکی ایجاد می شود که برای ساماندهی ترافیک این محدوده طراحی پل غیر همسطح یمن در دستور کار است که با تایید کارشناسان طرح امسال عملیات اجرایی این تقاطع شروع می شود.
توجهی خاطر نشان ساخت: با اجرای این طرح بخش عمده ایی از ترافیک چمران به سمت شمال رفع می شود.
این مقام مسئول گفت:در منطقه یک چند پروژه بزرگ ترافیکی دیگر با همکاری شهرداری تهران در حال اجراست که می توان به احداث تقاطع غیر همسطح بلوار ارتش که بزرگراه امام علی (ع) را به این بلوار متصل می کند، ایجاد دسترسی شهرک شهید محلاتی به تقاطع غیر همسطح بزرگراه امام علی (ع) و دسترسی به ازگل با استفاده از خیابان هاشم ازگلی اشاره کرد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه