اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950829185756467

3 شهر جنوب ایرانشهر در سند ملی بازآفرینی

کد: 13950829185756467

https://goo.gl/yXqDdZ

، تهران , (اخبار رسمی): رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت:‌ شهرستان‌های ایرانشهر، چابهار و کنارک در سند ملی بازآفرینی قرار گرفتند.

3 شهر جنوب ایرانشهر در سند ملی بازآفرینی

به گزارش اخبار رسمی  به نقل از روابط عمومی شرکت مادر تخصصی عمران وبهسازی شهری ایران ،  علی سارانی رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی ایرانشهر گفت: با توجه به اینکه 45 درصد مساحت شهرهای ایرانشهر، کنارک و چابهار در محدوده حاشیه‌نشینی و بافت فرسوده شهری قرار دارند برای بازآفرینی در سند ملی بازآفرینی شهری کشور قرار گرفته‌اند.

سارانی افزود: سند ملی بازآفرینی یک فرایند ملی برای ساماندهی بافت‌های فرسوده و سکونت‌گاه‌های غیررسمی است.

 وی بیان کرد: به همین دلیل برای رفع مشکل حاشیه‌نشینی و سکونت‌گاه‌های غیررسمی کارگاه آموزشی ستاد بازآفرینی شهرهای ایرانشهر، چابهار و کنارک با حضور 270 نفر و با مشارکت ادارات مختلف از جمله فرمانداری، شهرداری، آموزش و پرورش و ... برگزار شد که در این کارگاه هفت‌روزه مشکلات حاشیه‌نشینی این شهرها مورد بررسی قرار گرفت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران

هسته اولیه شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران در سال 1364 با تاسیس دفتر بهسازی بافت شهری در حوزه معاونت شهرسازی و معماری وزارت مسکن و شهرسازی سالق شکل گرفت. بعدها و به منظور پیش‌نگری، پیش‌گیری و درمان مسائل مورد اشاره و با رسالت تجدید حیات شهری و نیل به شهر پایدار و مشارکتی، سازمان عمران و بهسازی پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه