اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950901186806033

دربهارسال آینده اجرایی می شود

تبدیل اراضی خط آهن تونلی تهران – تبریزبه فضای سبز

کد: 13950901186806033

https://goo.gl/kmYIfY

، تهران , (اخبار رسمی): طی نشستی باحضور مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری تهران،مسائل و مشکلات فراروی این حوزه درمنطقه 18موردارزیابی قرارگرفت.

تبدیل اراضی خط آهن تونلی تهران – تبریزبه فضای سبز

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18،دراین نشست که باحضوربهروزمحمد زاده شهردار،تنی چند ازمعاونین و مدیران دوائر مختلف منطقه برگزارشد، گزارش مبسوطی از وضعیت خدمات شهری و محیط زیست در این بخش از پایتخت ، معضلات فراروی آن ونیازهای این حوزه به سمع و نظر این مقام مسئول رسانیده و تدابیری در رابطه با رفع هریک از آنها اتخاذ گردید. 

برپایه این گزارش،عدم واگذاری اراضی فوقانی خط آهن تونلی تهران-تبریزازسوی شرکت رجابه منطقه برای توسعه فضای سبز،تأمین روشنائی بوستانها و اماکن عمومی،بهسازی و نقاشی جداره های بدمنظر شهری،رفت وروب روزمره معابر،شستشوی جداول،انهار،مخازن مکانیزه زباله،ساماندهی صنوف غیرمجازدر اراضی تفکیک پسماند تقی آباد،سدمعبرهای صنفی میوه فروشان دوره گرددرمحورشهیدسروری و... از مهمترین موضوعات مطروحه در این نشست بود که در خصوص رسیدگی به آنها تدابیر لازم از سوی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران اتخاذ شد. 

گفتنی است : مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران در پایان این نشست با همراهی شهرداروتنی چندازمدیران منطقه از اراضی فوقانی خط آهن تونلی تهران – تبریز بازدید و در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفت. 

وی درحاشیه این بازدیدپیرامون حریم خط راه آهن تونلی تهران – تبریز در منطقه 18اظهارداشت:در صورت توافق با مسئولان شرکت رجا،قالب اراضی راه آهن به فضای سبزتبدیل ودربهار سال 96به بهره برداری خواهد رسید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه