اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950907190716033

شهردار منطقه 9 خبر داد

اصلاح و مرمت تپه 2 میدان آزادی

کد: 13950907190716033

https://goo.gl/7pXzsx

، تهران , (اخبار رسمی): شهردار منطقه 9 با اشاره به احداث مخزن بتنی 1000 متر مکعبی در تپه شماره 2 میدان آزادی گفت: پس از احداث این مخزن ذخیره آب، عملیات مرمت و اصلاح محوطه این ضلع از میدان آزادی در دستور کار قرار گرفت.

اصلاح و مرمت تپه 2 میدان آزادی

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، حمید محسنی با اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات احداث مخزن بتنی ذخیره آب در تپه شماره 2 میدان آزادی باعث آسیب به محوطه این قسمت شده بود که پس از بازدید  و برآوردهای کارشناسی، بهسازی آن در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: عملیات عمرانی این ضلع از میدان در قالب 400 متر مربع سنگفرش و 200 متر مربع جدول باغچه و اجرایی شد.
شهردار منطقه 9 ادامه داد: عملیات عمرانی به زودی به پایان می رسد و حدود 600 مترمربع فضا فراهم می شود و فضای سبز این محوطه نیز ایجاد خواهد شد.
محسنی با اشاره به زیباسازی میدان آزادی نیز گفت: چندی پیش طرح بهسازی جداول حریم برج آزادی نیز با استفاده از فناوری کامپوزیت در متراژ یک کیلومتر انجام شد.
وی خاطرنشان کرد: با اتمام عملیات عمرانی در میدان آزادی و به ویژه محوطه برج آزادی بر ارتقا بصری این میدان زیبا افزوده خواهد شد و دروازه غربی پایتخت بیش از پیش رخ می نماید.
براساس این گزارش، شهردار منطقه 9 با همراهی خبازها قائم مقام و میرزایی معاون فنی و عمرانی منطقه با حضور در میدان آزادی در جریان آخرین مراحل بهسازی محوطه این ضلع از میدان قرار گرفتند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه