اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950907191486209

با انواع دوربین مداربسته آشنا شوید

قابلیت های دوربین مدار بسته بی‌سیم

کد: 13950907191486209

https://goo.gl/uA8ZHp

، کرج , (اخبار رسمی): دوربین مدار بسته بی‌سیم، بر اساس استاندارد انتقال سیگنال تصویر آنها به دو نوع آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود.

امکانات جانبی انواع دوربین مدار بسته وایرلس

به گزارش اخبار رسمی به نقل از ایلیا دیتا، دوربین مدار بسته بی‌سیم انواع گوناگونی دارد که بر اساس استاندارد انتقال سیگنال تصویر آنها به دو نوع آنالوگ و دیجیتال تقسیم می شود.

دوربین مداربسته وایرلس آنالوگ سیگنال های تصاویر را با استفاده از فرکانس و طول موج های رادیویی ارسال می کند و در سمت دوربین یک فرستنده و در سمت دریافت کننده تصاویر یک گیرنده قرار دارد و بدلیل برد محدود این دوربین ها ، نمی توان در فواصل طولانی سیگنال تصاویر آنها را اسال کرد.

مقصود از دوربین های بی‌سیم اغلب دوربین‌های تحت شبکه دارای شبکه وایرلس یا وای‌فای است و این دوربین‌ها نیز در ابعاد و امکانات مختلف در دسترس هستند ؛ دوربین مدار بسته بی‌سیم تحت شبکه تحت استاندارد 802.11 یا همان Wifi و در بستر شبکه‌های کامپیوتری وایرلس اقدام به کدگزاری و ارسال سیگنال تصویر می نماید.

پهنای باند ارسال این تصاویر بالاست و با استفاده از ارتباطات رادیویی نقطه به نقطه می توان بستر شبکه مورد نیاز برای انتقال تصویر این دوربین‌ها را در مسافت های بلند حتی از شهری به شهر دیگر انتقال داد.

امروزه این دوربین ها مجهز به انواع امکانات جانبی هستند که می توان از جمله انها به p2p ، پردازش تصویر ، motion detection یا تشخیص حرکت ، درگاه حافظه جهت ظبط تصاویر بصورت لوکال به‌همراه ضبط همزمان صدا، اتصال به کارت شبکه به‌صورت سیمی ، بلند گوی داخلی جهت ارتباط دو طرفه ، قابلیت گردش و جابجایی لنز دوربین و بسیاری امکانات دیگر که این دوربین ها به‌شدت در حال محبوب شدن هستند و امکانات آنها نیز رو به افزایش است.

دوربین مداربسته بی‌سیم در اشکال و ابعاد مختلفی در بازار موجود است و مانند انواع دوربین مدار بسته معمولی ، این دوربین‌ها نیز در اشکال dom bulletو speed وdom و ... موجود هستند؛ این دوربین ها را با نام دوربین مدار بسته wifi نیز می شناسند و اتصال به یک روتر wifi توسط این دوربین ها به راحتی امکان پذیر است.کافیست تا وارد منوی کانفیگ دوربین مدار بسته شوید و سیگنال های وای فای نزدیک را جستجو کنید و به هرکدام از آنها که می خواهید join شوید.به همین راحتی می توانید در بستر شبکه داخلی خود به تصاویر دوربین مدار بسته تحت شبکه خود دسترسی داشته باشید.

برای وارد شدن به منوی کانفیگ دوربین مداربسته بیسیم باید ابتدا از برقراری ارتباط با این دوربین‌ها تحت بستر شبکه اطمینان حاصل کرد.برای این منظور برای اعمال تنظیمات برای بار اول نیاز است تا حتما دوربین را از اطریق کبل شبکه به کامپیوتر و یا یک سوئیچ شبکه متصل کنیم.پس از ایجاد ارتباط بیسیم نیاز است تا آدرس ip دوربین مدار بسته را که در کاتالوگ آن درج شده است را در مرورگر خود وارد کرده و وارد منوی تنظیمات دوربین مدار بسته وایرلس خود شویم.در قسمت network وارد سربرگ wifi شده و سیگنال وای فای مودم یا روتر خود را پیدا کرده و پس از وارد کردن کلمه عبور مودم دوربین وایرلس ما در شبکه داخلی قابل دسترس است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایلیا دیتا

شرکت فنی و مهندسی ایلیا در سال 89 تاسیس شد و مرجع تخصصی نیازمندیهای رایگان سیستم های حفاظتی و امنیتی است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]