اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950909192016033

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 خبر داد

راه اندازی سامانسرای اضطراری منطقه 22

کد: 13950909192016033

https://goo.gl/7fuQSo

، تهران , (اخبار رسمی): معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 از راه اندازی و تجهیز سامانسرای منطقه 22 ویژه آقایان همزمان با آغاز فصل سرما خبر داد.

راه اندازی سامانسرای اضطراری منطقه 22

به گزارش  اخبار رسمی  به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22، معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 با اعلام این خبر گفت:همزمان با آغاز فصل سرما و افزایش برودت هوا مرکز خدمات اجتماعی منطقه از ابتدای آذرماه سال جاری سامانسرای اضطراری منطقه واقع در درب شرقی پارک چیتگر را با هدف ایجاد یک سرپناه امن راه اندازی کرد. این مددسرا با رویکرد بهره گیری از ظرفیت های اجتماعی بویژه خیریه ها و تشکل های مردم نهاد و زیر نظر سازمان مرکز خدمات اجتماعی شهرداری تهران، ساماندهی افراد بی پناه و کارتن خواب در فصل سرما را بر عهده دارد.

وی یادآور شد: این سامانسرا که به صورت کاملا موقت در  منطقه 22 راه اندازی شده است،با ظرفیت پذیرش روزانه بیش از 30 نفر و توزیع دو وعده صبحانه و شام و همچنین نوشیدنی های گرم به مددجویان و ارائه امکانات به منظور رعایت بهداشت فردی به شهروندان بی پناه خدمات رسانی می کند.ضمنا در صورت کاهش دما و حضور مددجویان در سامانسرا وعده ناهار نیز بین آنها توزیع می شود.

فروتن اشاره کرد: در همین راستا نیز مددجویان اجتماعی مراجعه کننده به مددسرا که درگیر اعتیاد هستند، مورد مشاوره رایگان کادر تخصصی مستقر در مددسرا قرار گرفته و در صورت تمایل به کمپ های بازتوانی اعتیاد معرفی و به صورت رایگان تحت درمان قرار می گیرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه