اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950909192535424

از سوی ایرانسل ارایه می شود

تخفیف تا 80 درصد مکالمه برای زائران امام رضا(ع)

کد: 13950909192535424

https://goo.gl/no0M0f

، تهران , (اخبار رسمی): ایرانسل به مناسبت ایام عزاداری شهادت حضرت ثامن‌الحجج، برای زائران علی بن موسی الرضا(ع) تخفیف مکالمه و بسته ویژه اینترنت همراه در نظر گرفته است. همچنین کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش ایرانسل نیز برای ارائه خدمات مورد نیاز زائران مشهدالرضا در آمادگی کامل به سر می‌برند.

تا 80 درصد تخفیف مکالمه برای زائران امام رضا(ع)

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی ایرانسل، با توجه به حضور گسترده ارادتمندان به امام هشتم(ع) از اقصی نقاط ایران در شهر مشهد مقدس در ایام عزاداری آن امام همام، ایرانسل به عنوان بزرگترین اپراتور دیتا، هدیه تخفیف 40 تا 80 درصدی مکالمه درون شبکه را برای زائران ثامن‌الائمه(ع) در نظر گرفته است.

ایرانسلی‌های حاضر در شهر مشهد مقدس می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری *135*1# (ستاره 135 ستاره 1 مربع) به جزیره هوشمند ایرانسل بپیوندند و از 40 تا 80 درصد تخفیف در مکالمه‌های درون شبکه خود بهره‌مند شوند.
این تخفیف ویژه از بامداد روز دوشنبه 8 آذر آغاز شده و تا ساعت 23:59 نیمه شب جمعه 12 آذر 95 ادامه خواهد داشت.
بر اساس این گزارش، «جزیره هوشمند» طرح تخفیفی ایرانسل برای مشترکان دائمی و اعتباری است که مشترکان ایرانسل می‌توانند با پیوستن به آن، در زمان‌ها و مکان‌های مختلف از تخفیف‌های ویژه و خاص بهره‌مند شوند.
استفاده از جزیره هوشمند تنها در صورتی امکان‌پذیر است که مشترک عضو طرح پایه ثانیه‌ای باشد و در صورت عضویت در هر طرح تعرفه‌ای دیگر، امکان فعال‌سازی جزیره هوشمند وجود نخواهد داشت.
همچنین در صورتی که مشترک، سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشد، میزان تخفیف طی ساعت‌ها و مکان‌های مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی او نمایش داده می‌شود.
همچنین کاربران دیتای ایرانسل می‌توانند از بسته ویژه دو گیگابایتی اینترنت همراه بهره‌مند شوند. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایرانسل

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل به عنوان دومین اپراتور تلفن همراه کشور، در طول سال‌های فعالیت خود با تلاش روزافزون در جهت ارتقای زیرساخت‌های خود، موفق به کسب مجوزهای زیر از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شده است. ایرانسل هم اکنون سریع‌ترین و گسترده‌ترین شبکه اینترنت همراه کشور را در اختیار مشترکان خود قرار داده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]