اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950915195075989

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد:

بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی تا پایان دی ماه

کد: 13950915195075989

https://goo.gl/D9QlYY

، تهران , (اخبار رسمی): پروژه بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی، تا پایان دی ماه سال جاری آماده بهره‌برداری خواهد شد

بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی تا پایان دی ماه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن اعلام پیشرفت 80 درصدی عملیات بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی، یادآور شد این پروژه تا پایان دی‌ماه سال جاری تکمیل خواهد شد.

 جاوید با بیان آنکه بیش از 3300 متر مربع از سطح پیرامونی برج آزادی زیر پوشش نهایی سنگفرش رفته است، این مساحت را معادل 40 درصد از سطح کل پروژه دانست و افزود: تاکنون بیش از 34 هزار مترمربع لایه ایزوگام در این پروژه اجرا شده است؛ به عبارت دیگر بیش از 70 درصد از عملیات اجرای لایه‌های 3گانه ایزوگام در میدان آزادی با موفقیت به اتمام رسیده است.


وی با اعلام آنکه تجهیزات مربوط به سیستم بام سبز (روف گاردن) ظرف روزهای آینده وارد کارگاه پروژه می‌شود، نصب این سیستم را یکی از مهمترین اقدامات باقی‌مانده در پروژه بهسازی میدان آزادی دانست و افزود: این سیستم مدرن که وظیفه بهینه‌سازی مصرف آب، زهکشی و هدایت آبهای سطحی و در نهایت محافظت از سازه زیرین برج آزادی در برابر رطوبت را بر عهده دارد، طی یک برنامه زمان‌بندی 20 روزه نصب و راه‌اندازی می‌شود.

گفتنی است بهسازی و آب‌بندی کامل سقف فضاهای فرهنگی موجود در زیر میدان آزادی، یکی از اولویت های شهرداری تهران در سال جاری است؛ در اجرای این پروژه، سطح پیرامونی برج آزادی با استفاده از بیش از 49هزار مترمربع مصالح و عایق با بالاترین کیفیت ممکن بهسازی می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

معاونت فنی و عمرانی، یکی از معاونت های شهزداری تهران است که وظیفه ساخت، تجهیز و راه اندازی و نگهداری محدثات شهری را بر عهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه