اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950915195306033

فاز دوم احداث پل نشاط در منطقه 7 تهران آغاز شد

کد: 13950915195306033

https://goo.gl/qIMcbo

، تهران , (اخبار رسمی): شهردار منطقه 7 از آغاز اجرای عملیات ساخت فاز دوم پل نشاط در این منطقه با هدف ارتقاء زیبایی بصری شهر خبر داد.

فاز دوم احداث پل نشاط در منطقه 7 تهران آغاز شد

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، سعید طلوعی با اشاره به پایان رسیدن فاز اول اجرای این پروژه، گفت: با احداث این پل  قسمت شرقی، غربی و مرکزی بوستان آزادگان بهم متصل خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه با احداث این پل شهروندان به راحتی می توانند به تمامی قسمت های بوستان آزادگان دسترسی داشته باشند، تصریح کرد: یک قسمت از این بوستان توسط اتوبان حقانی و قسمت دیگر هم توسط دوربرگردان اتوبان رسالت به حقانی از هم جدا شده که با احداث دو پل از انتهای سیبویه به سایت مرکزی بوستان و همچنین از سایت مرکزی بوستان به سایت غربی، بوستان آزادگان به هم متصل خواهد شد.
شهردار منطقه 7 با اشاره به اینکه یکی از پل ها به عرض 3 متر و طول 46 متر و پل دیگر به عرض 6 متر و به طول 60 متر است، خاطرنشان کرد: این پل مسقف نخواهد بود و هیچ وسیله نقلیه ای هم اجازه عبور از آن را ندارد تا شهروندان بتوانند با آرامش خاطر از روی این پل عبور کنند و از مناظر اطراف خود لذت ببرند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]