اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950916196016033

اجرای طرح "اتوبوس پیاده" در منطقه 21

کد: 13950916196016033

https://goo.gl/k4kyif

، تهران , (اخبار رسمی): معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 21 از اجرای طرح "اتوبوس پیاده" برای دانش آموزان و والدین آنها در سطح این منطقه خبر داد .

اجرای طرح "اتوبوس پیاده" در منطقه 21

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 21 ، غلامحسین سلمانی معاون حمل و نقل و ترافیک این منطقه ضمن اعلام خبر فوق گفت : در طرح "اتوبوس پیاده" دانش آموزانی که مسیر خانه تا مدرسه آنها کوتاه است همراه با والدین و کارشناسان ترافیک این مسیر را پیاده طی می کنند و رفتارهای صحیح ترافیکی را آموزش می بینند.

معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 21 در خصوص طرح "اتوبوس پیاده" افزود : آموزش های متمرکز در پارک آموزش ترافیک منطقه 21 در قالب اجرای این طرح ویژه دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی ؛ به صورت دوره های مستمر آموزشی انجام می شود .
وی با بیان اینکه جامعه هدف این طرح کودکان به عنوان تأثیرپذیرترین گروه مخاطب آموزشی هستند، تصریح کرد: کودکان حامیان امروز اصلاح و بهبود رفتارهای ترافیکی و مجریان فردای این رفتارهای صحیح محسوب می شوند.
سلمانی در پایان خاطرنشان کرد : موضوع ترافیک و رفتارهای ترافیکی یکی از اصلی ترین شاخصه‌های توسعه جوامع در جهان امروز است و آموزش مسائل ترافیکی به دانش‌آموزان به عنوان اقدامی شاخص، از ماندگارترین و مؤثرترین روش‌های آموزشی به لحاظ ساختاری و محتوایی برای گروه مخاطبان کودک که فراگیری بالایی دارند، محسوب می شود.
لازم به ذکر است ؛ پارک آموزش ترافیک منطقه 21 به جهت اطلاع رسانی گسترده ای که در سطح مدارس و سایر واحد های آموزشی مانند پایگاه های بسیج، مساجد، مهد کودک ها و غیره انجام می دهد همه روزه پذیرای دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی می باش

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه