اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950921198716033

با همکاری پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی برگزار شد

اولین نمایشگاه و بازارچه خیریه همدلی در منطقه 22

کد: 13950921198716033

https://goo.gl/Oi7Pxj

، تهران , (اخبار رسمی): با هدف کمک به فرزندان کم توان ذهنی اولین نمایشگاه و بازارچه خیره همدلی به همت دانشجویان دانشکده شیمی و با همکاری شهرداری منطقه 22 در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی برگزار شد.

اولین نمایشگاه و بازارچه خیریه همدلی در منطقه 22

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22، فروتن معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه همزمان با هدف گرامیداشت روز 16 آذر روز دانشجو در پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی واقع در کیلومتر 17 اتوبان تهران-کرج،بلوار پژوهش،خیابان دانش برگزار شد.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه با استقبال همشهریان و شهروندان ساکن منطقه 22 روبه رو شد، اظهار کرد: این بازارچه خیریه اقدامی خیرخواهانه بود تا با عرضه مواد غذایی و پوشاک در کنار فعالیت های فرهنگی-اجتماعی، بستری برای کسب و کار و بازاریابی ایجاد نماید تا عواید حاصل از فعالیت اقتصادی آن به گروه های هدف که همان فرزندان کم توان ذهنی هستند، اختصاص داده شود. 

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 22 با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه خاطرنشان کرد: این اقدام خیرخواهانه با هدف جذب مشارکت های مردمی،پیوند فعالیت های خیرخواهانه با فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و ایجاد فضایی شاد و سرگرم کننده،ایجاد حس نوع دوستی، معرفی و بازاریابی برای صاحبان مشاغل، مشارکت دانشجویان در فعالیت های اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی،معرفی و حمایت از کار آفرینان انجام شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه