اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13950929202826505

حفر 900 چاه جذبی در بافت فرسوده قم

کد: 13950929202826505

https://goo.gl/2QPSnS

، قم , (اخبار رسمی): مدیرکل نظارت و هماهنگی خدمات شهری شهرداری قم از حفر 900 چاه جذبی در بافت فرسوده قم در یک سال گذشته برای جمع‌آوری آب‌های سطحی خبر داد

حفر 900 چاه جذبی در بافت فرسوده قم

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از شهرداری قم، سیدمحسن میرهادی از حفر 900 چاه جذبی در بافت فرسوده قم در یک سال گذشته برای جمع‌آوری آب‌های سطحی خبر داد.

مدیرکل نظارت و هماهنگی خدمات شهری شهرداری قم با اشاره به این‌که شهرداری سالانه بر اساس نیاز چاه‌هایی را در مناطق مختلف شهری حفر می‌کند، اضافه کرد: برای مثال امسال با توجه به نیازهای موجود نزدیک به 900 حلقه چاه جذبی در بافت‌های فرسوده قم برای جمع‌آوری آب‌های سطحی حفر شده است.

میرهادی در مورد درپوش و حفاظ چاه‌های حفرشده نیز اظهار کرد: پیمانکارهای شرکتهای حفار موظف است بعد از حفر چاه، درپوش‌هایی را تعبیه کند که هم از ورود زباله و گرفتگی چاه جلوگیری شود و هم امنیت عبور و مرور مردم حفظ شود.

مدیرکل نظارت و هماهنگی خدمات شهری شهرداری قم با تأکید بر این‌که ایمنی در حفر این چاه‌ها همیشه اولویت شهرداری بوده است، افزود: مردم با هر مشکلی که در مورد خدمات شهری مواجه شدند می‌توانند به سامانه 137 شهرداری اطلاع دهند تا در بحث فوریت‌های خدمات شهری رسیدگی شده و خدمات بهتر و کامل‌تر به مردم قم ارائه داده شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری قم

استان قم یکی از 31 استان ایران است که در مرکز این کشور و در جنوب استان تهران، شمال استان اصفهان، شرق استان مرکزی و غرب استان سمنان واقع شده‌است. مرکز استان کلان‌شهر قم است. این استان در یک منطقه خشک و نیمه‌خشک واقع شده است و آب و هوای گرم و خشک دارد. جنوب و غرب استان پوشیده از کوه‌های مرتفع است و آب و هوای معتدل دارد. مناطق شرقی، مرکزی و شمالی استان نیز پوشیده از بیابان‌های وسیع است که بزرگ‌ترین آن‌ها دشت مسیله است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه