کد: 13951005206476033

شهردار منطقه 12 تهران:

میدان امام خمینی(ره) احیا می شود

کد: 13951005206476033

https://goo.gl/J6xpeq

، تهران ، (اخبار رسمی): شهردار منطقه 12 تهران از تصویب طرح احیا میدان امام خمینی(ره) در کمیسیون ماده 5 خبر داد و گفت: مطابق این طرح ساختمان بلدیه شهر با رویکرد پاتوق فرهنگی شهروندان دوباره احیا می شود.

میدان امام خمینی(ره) احیا می شود

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 12 تهران؛ عابد ملکی با بیان این مطلب افزود: یکی از بناهایی که به منظور احیا مجدد میدان تاریخی امام یا همان توپخانه سابق ساخته خواهد شد ؛ ساختمان بلدیه یا شهرداری سابق است.

وی با بیان اینکه ساختمان بلدیه تهران با رویکرد فرهنگی احیا می شود؛ ادامه داد: براساس طراحی های انجام شده شکل این بنا به مدل تاریخی خود وفادار خواهد بود با این تفاوت که کارکردها و تاسیسات آن بروز شده  و از مصالح پایدار و مقاوم در ساخت آن استفاده می شود.
ملکی با اشاره به اینکه بلدیه تهران محل تجمع مراکز ارائه خدمات فرهنگی و گالری های متعدد خواهد بود ؛ بیان کرد: احیای دوباره این ساختمان می تواند مردم را با شهر پیوند بیشتری داده و احتمالا در برنامه ریزی ها به این نتیجه برسیم که بخشی از تاریخ تهران را در این ساختمان ارائه دهیم.
وی با اشاره به ویژگی های ساختمان بلدیه تهران یادآور شد:  این مکان فرهنگی یک پاتوق شهری منحصر به فرد است که در تراز منفی دو خود ارتباط با ایستگاه امام خمینی(ره) دارد و امکان دسترسی شهروندان تهرانی به شبکه مترو قابل دسترسی است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.