کد: 13951005207136033

تا پایان بهمن ماه انجام می شود

تکمیل بزرگترین مرکز معاینه فنی خودروی شهر تهران

کد: 13951005207136033

https://goo.gl/E2vMZp

، تهران ، (اخبار رسمی): پروژه احداث مرکز معاینه فنی خودرو جنب بوستان آموزشی ترافیک منطقه 19 تا پایان بهمن ماه به اتمام می رسد.

تکمیل بزرگترین مرکز معاینه فنی خودروی شهر تهران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 19، شهنام جوادیان معاون فنی و عمرانی منطقه با اعلام این خبر گفت: این پروژه در حال حاضر 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و با توجه به وسعت آن بزرگترین مرکز معاینه فنی خودوری شهر تهران محسوب می شود. 

به گفته وی محوطه مرکز جدید 9150 متر مربع و سوله آن 750 متر مربع مساحت دارد و شامل ساختمان اداری (دو طبقه)، فروشگاه، تعمیرگاه و نمازخانه است. همچنین این مرکز با  وجود 4 لاین ورودی،  قابلیت پذیرش نزدیک به 500 خوردور را برای تست، معاینه فنی و رفع عیب در طول روز دارد.
جوادیان در ادامه با اشاره به تکمیل پروژه جمع آوری و هدایت آبهای سطحی در حاشیه معبر شکوفه بیان کرد: این خط لوله براساس مطالعات صورت گرفته از سال 93  و در جهت تکمیل شبکه هدایت و دفع آبهای سطحی که عمدتاً نیز در ناحیه 3 این منطقه قرار داشت در دستور کار این حوزه قرار گرفت و به بهره برداری رسید. 
وی افزود: این خط لوله با استفاده از لوله های فولادی و بتنی  در پاسخ به درخواست شهروندان و شورایاران جهت جمع آوری و هدایت آبهای سطحی از خیابان میرزایی به سمت کانال حیدری ایجاد شده است. 
گفتنی است این پروژه 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا یکماه آینده به بهره برداری می رسد. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.