در پنجمین قسمت از برنامه

سیروس الوند به سینما دو می آید

کد: 13951007208846024

https://goo.gl/OCD3FG

، تهران , (اخبار رسمی): پنجمین قسمت از برنامه «سینما دو» پنجشنبه 9 دی ماه ساعت 23:30 با نگاهی به آثار سینمایی سیروس الوند؛ فیلمساز کشورمان از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

سیروس الوند به سینما دو می آید

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مشاور رسانه ای برنامه سینما دو، در این برنامه سیروس الوند؛ فیلمساز، جواد طوسی؛ منتقد سینمایی و محمد خزاعی؛ مجری- کارشناس برنامه در کنار مسعود کوثری؛ جامعه شناس و بهزاد آزادی خزاعی کارگردان جوان کشورمان حاضر می شوند تا درباره سینمای اجتماعی سیروس الوند با نگاهی ویژه تر به فیلم سینمایی «یک بار برای همیشه» ساخته فیلمساز حاضر، به بحث و تبادل نظر بپردازند.

در اکثر آثار سینمایی این کارگردان سینمای ایران بر سر دو راهی انتخاب قرار گرفتن شخصیت ها دیده می شود. از این رو  «سینما دو» نیز برنامه این هفته خود را به این موضوع اختصاص داده است.

همچنین مجید مظفری؛ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و جهانگیر میرشکاری؛ صدابردار نیز در بخش قاب ملاقات مهمان این برنامه خواهند بود.

«سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان مطرح سینمای ایران، یک کارگردان جوان به همراه یک کارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه شناس است که پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می پردازند.

گزارش های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ گفت و گو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و ... از جمله بخش های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

از عوامل دست اندرکار این برنامه سینمایی می توان به زهرا غزنویان و حامد جلیلوند؛ نویسندگان برنامه،  مجید میر فخرایی؛ طراح دکور، بهزاد عبدی؛ موسیقی متن، مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی و مشاور رسانه ای؛ علی زادمهر اشاره کرد.

برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی کاری است از  گروه نهادهای اجتماعی که پنجشنبه هر هفته ساعت 23:30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران که بعنوان روابط‌عمومی نظام ایفای نقش می‌کند، بمنظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا،برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی،تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور،از ساختار مناسبی برخوردار است و روابط‌ عمومی سازمان صداوسیما از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

رسانه‌ها | سینما و تئاتر