کد: 13951008210025797

کاهش کشته شدگان حوادث رانندگی در مازندران

کد: 13951008210025797

https://goo.gl/ZxYRg8

، تهران ، (اخبار رسمی): طی 9 ماهه سال جاری آمار کشته شدگان حوادث رانندگی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 6 درصد کاهش داشته است

کاهش کشته شدگان حوادث رانندگی در مازندران

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ، سردارسید محمود میرفیضی ،فرمانده انتظامی استان مازندران با اعلام این خبر و با اشاره به کاهش هشت درصدی کل تصادفات جاده ای و درون شهری در سطح استان طی سال جاری، گفت: تصادفات منجر به فوت نیز 6 درصد کاهش داشته است.

سردار میرفیضی، قانون‌ مداری و همکاری مردم با پلیس را در کاهش حوادث رانندگی مهم دانست وافزود: مشارکت مردم و همه دستگاه‌ های اجرایی با پلیس نقش موثری در برقراری نظم و امنیت ترافیکی و کاهش حوادث رانندگی دارد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به اینکه جهت ارتقای فرهنگ ترافیک، آموزش همگانی باید در جامعه نهادینه شود، تصریح کرد: برای پیشگیری از حوادث رانندگی، آموزش همگانی باید در اولویت برنامه ‌ها قرار گیرد.

سردار میرفیضی با اشاره به فصل سرما و تغییرات ناگهانی هوا در محورهای مواصلاتی استان به رانندگان وسایل نقلیه و مسافران هشدار داد: با توجه به احتمال بارش برف و لغزندگی جاده ها، خودروهای خود را به لوازم و تجهیزات زمستانی به ویژه زنجیر چرخ مجهز کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.