کد: 13951010210485797

کشف 506 کیلو گرم مواد مخدر در خراسان رضوی

کد: 13951010210485797

https://goo.gl/Pws7Bn

، تهران ، (اخبار رسمی): محموله 506 کیلو گرمی تریاک در بازرسی از یک دستگاه تریلر و دستگیری دو سوداگر مرگ کشف و ضبط شد.

کشف 506 کیلو گرم مواد مخدر در خراسان رضوی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ؛سرداربهمن امیری مقدم ،فرمانده انتظامی خراسان رضوی این خبر را اعلام کرد و در تشریح عملیات کشف محموله سنگین مواد مخدر دراستان خراسان رضوی گفت: تیم های مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقدام های گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی دست یافتند که منجر به ردزنی محموله سنگین مواد افیونی شد.

وی افزود: اطلاعات پلیسی نشان می داد سوداگران مرگ محموله مواد مخدر را در بار برنج خودروی تریلر جاسازی کرده و به سمت مشهد در حرکت هستند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با کمین در مبدا ورودی استان ، به محض ورود خودروی تریلر به حوزه استحفاظی شهرستان بجستان وارد عمل شده و این خودرو را در اقدامی غافلگیرانه متوقف کردند.

وی اظهار داشت: در بازرسی از تریلر بیش از 506 کیلو گرم تریاک کشف و دو سوداگر مرگ دستگیر شدند. تحقیقات پلیسی در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.