اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951011210815989

شورای راهبردی تعمیرپل‌های سواره‌رو پایتخت تشکیل شد

کد: 13951011210815989

https://goo.gl/YTsHJ4

، تهران , (اخبار رسمی): مدیرعامل سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، از تشکیل شورای راهبردی نگهداری و تعمیر پل‌های سواره‌رو پایتخت خبر داد.

شورای راهبردی تعمیرپل‌های سواره‌رو پایتخت تشکیل شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس طهمز احمدپور با تاکید بر ضرورت همکاری نهادهای دست‌اندرکار در موضوع تعمیر و نگهداری پل‌های سواره‌رو، از تشکیل یک شورای راهبردی به منظور هماهنگی بیشتر این نهادها و پرهیز از موازی‌کاری‌ها خبر داد.

وی نمایندگان سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، شرکت یادمان‌سازه، اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان‌ها، معاونت حمل و نقل و ترافیک، سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران، سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، سازمان زیباسازی شهر تهران، معاونت‌های فنی و عمرانی مناطق 22گانه و همچنین پلیس راهور تهران بزرگ را اعضای تشکیل‌دهنده شورای راهبردی نگهداری و تعمیر پل‌ها دانست و یادآور شد سیاست‌گذاری در زمینه تعمیر، نگهداری و مقاوم‌سازی پل‌ها به ویژه سازه‌های خاصی همچون پل بزرگراه طبقاتی صدر، از وظایف مهم این شورا خواهد بود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

معاونت فنی و عمرانی، یکی از معاونت های شهزداری تهران است که وظیفه ساخت، تجهیز و راه اندازی و نگهداری محدثات شهری را بر عهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه