اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951011210855989

پیشرفت به 50 درصد رسید

احداث تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک

کد: 13951011210855989

https://goo.gl/DI6POy

، تهران , (اخبار رسمی): مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز عملیات اجرای روکش آسفالت پل‌های شرقی- غربی تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک خبر داد.

احداث تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از  پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس قاسم مالدار ضمن اعلام پیشرفت 50 درصدی عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، از آغاز عملیات روسازی آسفالت پل‌های شرقی- غربی این تقاطع خبر داد و گفت: مسیر شرق به غرب تقاطع مذکور پس از تکمیل عملیات روسازی به روی تردد خودروها گشوده می‌شود.

وی در عین حال افزود گشایش مسیر غرب به شرق تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک، مستلزم انحراف ترافیک در مسیر جنوب به شمال است که اعمال تمهیدات لازم مربوط به آن جریان دارد.

 مجری طرح‌های بزرگراهی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، همچنین از اتمام عملیات سازه‌ای پل شمال به شرق تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک خبر داد.
گفتنی است تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک از تقاطع‌های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می‌آید که همزمان با تلاش برای تکمیل ادامه بزرگراه شهید حکیم، در حال غیرهمسطح‌سازی است. بهره‌برداری از این پروژه علاوه بر تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حکیم با شبکه معابر بزرگراهی پایتخت، دسترسی بزرگراهی به ورزشگاه آزادی را تسهیل می‌کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

معاونت فنی و عمرانی، یکی از معاونت های شهزداری تهران است که وظیفه ساخت، تجهیز و راه اندازی و نگهداری محدثات شهری را بر عهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه