اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951011211076386

پیشرفت 40 درصدی پروژه شهربازی مدرن ارومیه

کد: 13951011211076386

https://goo.gl/gTh2wR

، (اخبار رسمی): معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه اعلام کرد: شهربازی مدرن ارومیه به وسعت 21 هکتار در دهکده ساحلی چی چست با 40 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است .

پیشرفت 40 درصدی پروژه شهربازی مدرن ارومیه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری ارومیه؛ رضا جوان کیا، معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه با اعلام خبر پیشرفت 40 درصدی شهربازی ارومیه، بیان کرد:  با تمهیدات اندیشیده شده  شهردار آبادگر ارومیه و همکاری تنگاتنگ شورای اسلامی شهر و تلاشهای شبانه روزی مجموعه مدیریت شهری، شهربازی مدرن ارومیه بعنوان بزرگترین شهربازی شمالغرب کشور طراحی شده و با سرعت تمام در حال اجرا می باشد.

وی با بیان اینکه شهربازی مدرن ارومیه به وسعت 21 هکتار در دهکده ساحلی چی چست واقع در شرق ارومیه در دست اجرا است، گفت:  این شهربازی متشکل از پیست کارتینگ، محل دستگاههای مدرن بازی بزرگسالان و کودکان، آبشار، جنگل و سایر فضاهای تفریحی و خدماتی در آذرماه سال جاری کلنگ شد و و با پیشرفت فیزیکی در حدود  40 درصد در حال اجرا  است.

معاون فنی و عمرانی شهردار ارومیه خاطر نشان کرد:  شهربازی مدرن ارومیه به عنوان بزرگترین شهربازی شمالغرب کشور در روز نهم اردیبهشت ماه 96 همزمان با روز شوراها افتتاح و به بهره برداری می رسد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری ارومیه

شهرستان ارومیه مرکز استان چکمه‌ای شکل آذربایجان غربی در شمال غرب کشور ایران واقع شده است. این استان با سه استان آذربایجان شرقی ، کردستان و زنجان و سه کشور ترکیه ، عراق و آذربایجان هم مرز است. این شهرستان در جلگه‌ای به‌طول 70 کیلومتر و عرض 30 کیلومتر در کنار دریاچه ارومیه گسترده است. شهرستان ارومیه از شرق با دریاچه ارومیه، از غرب با کشور ترکیه، از جنوب با شهرستان‌های مهاباد، نقده و اشنویه و از شمال با شهرستان سلماس همسایه است. آب و هوای آن تقریبا مدیترانه‌ای و چهارفصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان در آن به وضوح دیده می‌شود. اختلاف درجه دمای آن از گرمترین روزهای تابستان تا سردترین شب‌های زمستان تا 64 درجه تفاوت دما را نشان می‌دهد و گرمترین ایام آن از 15 تیرماه تا 15 مرداد است. ارتفاع این شهر از سطح دریاهای آزاد 1332 متر است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]