معاون شهردار تهران:

تخریب طبقه هفتم پاساژ علاالدین در حال انجام است

کد: 13951011211106013

https://goo.gl/Trnacs

، تهران , (اخبار رسمی): معاون شهردار تهران که به عنوان شهردار شب در بامداد روز جمعه سوم دیماه سال جاری به همراه نادر شکری مدیرکل تدوین قوانین و امور شورا از روند اجرای رای کمیسیون ماده صد در خصوص طبقه غیر مجاز ساخته شده در مجتمع تجاری علاالدین بازدید می نمود، آخرین اقدامات صورت گرفته در این خصوص را تشریح کرد

تخریب طبقه هفتم پاساژ علاالدین در حال انجام است

به گزارش  اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا، ناصر امانی اعلام کرد مدیریت شهری تلاش مضاعف داشته است تا ضمن اجرای کامل و دقیق رای کمیسیون ماده صد، مزاحمت و خدشه ای به فعالیت های مغازه ها و واحدهای تجاری مجاز سایر طبقات و مردمی که در حال تردد در آن می باشند وارد نشود. وی افزود با در اولویت قرار دادن موضوع ایمنی شهروندان و با بهره گیری از مشاوره کارشناسان، اجرای کار با رعایت دقیق اصول و استانداردهای ایمنی (HSE) آغاز گردید.

معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران ادامه داد: پس از نصب داربست روی پیاده روهای ضلع شمالی و شرقی ساختمان محیط ایمن برای تردد شهروندان مهیا گردید و سپس داربست و حصار کارگاهی در طبقه هفتم نیز نصب شد، پس از ایمن سازی تردد، اجرای رای کمیسیون ماده صد با جمع آوری کامل پارتیشن ها و دیوارهای مغازه های واقع در طبقه هفتم و ادامه پیدا کرد و سپس درب ها و کرکره های مغازه ها جمع آوری و به بیرون از ساختمان منتقل گردیده است.
معاون شهردار تهران گفت: در ادامه عملیات تخریب، سقف های کاذب و تاسیسات الکترونیکی و مکانیکی موجود در آن جمع آوری و به بیرون از ساختمان منتقل شد. 
ناصر امانی ادامه داد: در حال حاضر تنها تمام قسمت های طبقه غیر مجاز به جز ستونها و سقف جمع اوری و به بیرون از ساختمان منتقل گردیده است و در حال حاضر اجرای ایزوگام و عایق کاری کف طبقه هفتم که پس از عملیات تخریب سقف مجموعه خواهد بود، در حال اجرا می باشد که پس از عایق کاری و کروم بندی تخریب سقف و ستونها با رعایت کلیه الزامات و استاندارهای ایمنی انجام خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران

معاونت هماهنگی و برنامه ریزی با تصویب نمودار سازمانی شهرداری تهران در سال 1367 و تصویب قائم مقامی شورای شهر در شهرداری تهران ایجاد شد. به مرور این ساختار دچار تغییرات شد و در حال حاضر این معاونت با اسم جدید معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا در حال فعالیت است. سرپرستی و برنامه ریزی امور مربوط به برنامه های جامع و کلی شهرداری تهران یکی از مهمترین وظایف این معاونت است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه