اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951015214275797

کشف محموله بزرگ تلفن همراه قاچاق در کرمانشاه

کد: 13951015214275797

https://goo.gl/mrfUbT

، تهران , (اخبار رسمی): محموله جاسازی شده گوشی های تلفن همراه قاچاق به تعداد 297 دستگاه و به ارزشی بالغ بر سه میلیارد ریال در کرمانشاه کشف و ضبط شد.

کشف محموله بزرگ تلفن همراه قاچاق در کرمانشاه

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ، سردار منوچهر امان اللهی،فرمانده انتظامی استان کرمانشاه این خبر را اعلام کرد و گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه یک باند فعال در امر قاچاق کالا در شهرستان جوانرود تشکیل شده و اخیراً اقدام به خریداری یک محموله کالای قاچاق (گوشی های تلفن همراه) از اکراد عراقی کرده است و با عبور از معابر غیر مجاز مزری وارد شهرستان مذکور شده و قصد انتقال آن به استان های مرکزی کشور را دارد، موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: متهم که برای از بین رفتن ظن پلیس، به همراه اعضای خانواده اقدام به حمل کالای قاچاق کرده بود، با استفاده از اقدامات فنی و اطلاعاتی محور تردد وی شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، یک تیم عملیاتی از پرسنل اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی مرکز استان به محور تردد قاچاقچیان اعزام شد.

مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: مأموران انتظامی موفق شدند خودروی مذکور را در محور جاده قزانچی، پس از چندین ساعت کنترل نامحسوس، مشاهده و توقیف کنند.

سردار امان اللهی ادامه داد: پس از بازرسی از خودرو تعداد 297 دستگاه انواع گوشی قاچاق فاقد مدارک مثبته گمرکی که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بودند، کشف شد.

وی گفت: طبق نظر کارشناسان ارزش ریالی محوله مکشوفه بالغ بر سه میلیارد ریال است و در این راستا یک نفر متهم دستگیر و به همراه کالای مکشوفه و خودروی حامل بار قاچاق به پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه پرونده کماکان تحت رسیگی قرار دارد، اظهار داشت: مرزی بودن استان کرمانشاه زمینه قاچاق کالا را برای برخی افراد سودجو فراهم کرده است، اما نیروی انتظامی با همه توان و امکانات و برابر قوانین در مقابل قاچاقچیان ایستاده است و در راستای حراست از تولیدات داخلی، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون