اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951015214616033

برگزاری جشنواره غذایی نان و نمک

کد: 13951015214616033

https://goo.gl/4R1j1q

، تهران , (اخبار رسمی): جشنواره غذایی "نان و نمک " با هدف ترویج غذای سالم توسط اداره کل رفاه برگزار می گردد.

برگزاری جشنواره غذایی نان و نمک

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی اداره کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی شهرداری تهران ، نوید رضا خدیوی با اعلام خبر فوق هدف از برگزاری این جشنواره را ترویج مصرف غذای سالم در سطح شهراری تهران و ترویج  فرهنگ غذای سالم و به ویژه سنتی ،آشنایی با تجربیات و آموخته های دیگران و تنوع غذاهای اصیل دانست.

 مدیر کل رفاه برگزاری این جشنواره را در سه مرحله عنوان نمود وافزود ابتدا این جشنواره در سطح مناطق 22 گانه شهرداری تهران برگزار می گردد ، در مرحله دوم منتخبین براساس تقسیم بندی به عمل آمده در یکی از پهنه های شمال ، جنوب ، شرق ، غرب و مرکزی براساس موقعیت جغرافیایی منطقه به رقابت خواهند پرداخت و در مرحله سوم ، رقابت نهایی بین برترین های هر پهنه به صورت متمرکز برگزار خواهد گردید.
 وی درپایان اظهار امیدواری نمود با برگزاری متوالی جشنواره های غذای سالم و ارائه راهکارهای هدف دار و برنامه ریزی شده بتوانیم در اشاعه فرهنگ مصرف غذای سالم قدم برداریم . 

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه