کد: 13951020218045797

کشف 185 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک شناور

کد: 13951020218045797

https://goo.gl/00L52j

، تهران ، (اخبار رسمی): یک فروند شناور حامل بیش از 185میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در بندر کنگان توقیف شد.

کشف 185 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک شناور

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ،سردار قلندر لشکری فرمانده دریابانی استان بوشهر این خبر را اعلام کرد و گفت:: در پی کسب اطلاعاتی مبنی براینکه یک فروند موتورلنج باری قاچاقچیان از مبدأ کشورهای عربی وارد آب های استان شده، بلافاصله موضوع در دستور کار دریابانان فرماندهی شهرستان کنگان قرار گرفت.

وی افزود: با اعزام سریع دریابانان به منطقه، این لنج شناسایی و توقیف شد و در بازرسی از آن ، پنج میلیون و180 هزار نخ سیگار ، یک میلیون و 946 هزار و 867 عدد قرص نیرو زا، پنج هزار و 930 کیلو و 697 گرم پودر نیرو زا و دو هزار و 800 عدد آمپول نیروزا...کشف شد.

سردار لشکری در خاتمه با اشاره به دستگیری 4 متهم در این رابطه، گفت: کارشناسان ارزش ریالی این محموله را بیش از 185میلیارد و 967میلیون و 680 هزار ریال برآورد کرده اند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

منتشر شده در سرویس:

حقوقی و قانون

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.