اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951102223875797

به ئنبال حادثه ساختمان پلاسکو

سفارتخانه ها هیچ مشکل امنیتی نداشته اند

کد: 13951102223875797

https://goo.gl/Hi7sWQ

، تهران , (اخبار رسمی): علیرغم شایعات، سفارتخانه ها هیچ مشکل امنیتی نداشته اند و به کار خود مشغولند.

سفارتخانه ها هیچ مشکل امنیتی نداشته اند

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی ، سردار اشتری،فرمانده ناجا در بازدید از  محل حادثه پلاسکو در خصوص امنیت سفارت خانه های اطراف منطقه  با اعلام این خبر گفت: علیرغم شایعات، سفارتخانه ها هیچ مشکل امنیتی نداشته اند و به کار خود مشغولند.

وی بزرگترین نگرانی در خصوص این حادثه را سرنوشت گرفتارشدگان در زیر آوار دانست و در خصوص محدودیت های ترافیکی افزود: با توجه به این که عملیات خاکبرداری دستکم 72 ساعت به طول می انجامد محدودیت های ترافیکی، امروز، فردا و احتمالا در چند روز آینده ادامه خواهد داشت.

فرمانده ناجا در خصوص اموالی که احتمال دارد حین عملیات جابجایی آوار یافت شود گفت: اشیاء قیمتی و گاوصندوق هایی که در آواربرداری کشف می شود در پلیس آگاهی نگهداری و به مالکان آنها تحویل داده خواهد شد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ناجا

این کشور در بیش از دو هزار سال قبل و در دوران سلسله هخامنشیان اولین بنیانگذار سیستم حکومتى گسترده امپراطورى مى باشد. از آنجا که هر حکومتى نیازمند به نظم و امنیت مى‌باشد در نتیجه کشور ما انواع سیستمهاى ایجاد نظم و امنیت را در طى تاریخ مورد آزمایش قرار داده است. اما سیستم نوین ایجاد نظم و امنیت داخلى یعنى سازمان پلیس در ایران به حدود یکصد سال پیش مربوط مى‌‌باشد. شاه قاجار ناصرالدین شاه در سفرهاى سه گانه خود به اروپا و مشاهده پلیس نوین در آن کشورها و با استخدام یک مستشار بلژیکى به نام کنت دو بینو اولین سیستم پلیسى جدید را در ایران پایه گذارى نمود. این پلیس در طى یکصد سال گذشته و تا پیروزى انقلاب اسلامى در بهمن سال 1357 از فراز و نشیبهاى متفاوت برخوردار بوده است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

شهر و جامعه | حقوقی و قانون