اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951110228466033

با بکارگیری سیستم و طراحی جدید نورپردازی

برج آزادی مهتابی شد

کد: 13951110228466033

https://goo.gl/IMW63g

، تهران , (اخبار رسمی): شهردار منطقه 9 با اشاره به زیباسازی میدان آزادی و بهسازی محوطه برج آزادی از نورپردازی این نماد تاریخی پایتخت خبر داد و گفت: نماد سپید شهر تهران به رنگ مهتابی مزین شده است.

برج آزادی مهتابی شد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9 ، حمید محسنی با اعلام این خبر گفت: زیباسازی میدان آزادی بعنوان دروازه غربی تهران همواره در اولویت فعالیت های خدمات شهری است و نگهداشت فضای سبز این بخش از پایتخت بر عهده ما بوده و جذابیت خاصی به این میدان بزرگ داده است.

وی افزود: با توجه به برگزاری جلسه هماهنگی با حضور مدیر مجموعه برج آزادی ، نمایندگان سازمان عمرانی و زیباسازی شهر تهران مقرر شد تا سیستم جدیدی برای نور پردازی و صوت محوطه برج آزادی طراحی شود.
شهردار منطقه 9 اذعان داشت: دو نوع نورپردازی با تکنولوژی نوین سیستم صدا و روشنایی برای این کار مطرح شد.
وی ادامه داد: بعد از کانال کشی ها و اجرای فازهای تاسیساتی ، در طراحی جدید نورپردازی از 80 پروژکتور پیشرفته استفاده شد.
محسنی اظهار داشت: در حال حاضر برج آزادی به رنگ مهتابی و در واقع رنگ خود برج نورپردازی شده و جلوه ای بسیار زیبا به میدان بزرگ آزادی بخشیده است.
شهردار منطقه 9 خاطرنشان کرد: نورپردازی رنگی RGB  برای جشن ها ، مناسبت ها و اعیاد هم در دستور کار قرار دارد و تا بتوانیم از این طرح در ایام مختلف سال به شکلی مناسب استفاده کنیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه