اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951116231436033

راه اندازی 3 خط اتوبوسرانی در منطقه 22

کد: 13951116231436033

https://goo.gl/8x2WAm

، تهران , (اخبار رسمی): فسایی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 22 از راه اندازی یک خط فرامنطقه ای و دو خط محلی به خطوط اتوبوسرانی منطقه با هدف تقویت و افزایش سطح کیفی و کمی خدمت‌رسانی به شهروندان، کاهش مشکلات ترافیکی و تشویق شهروندان به استفاده از حمل و نقل عمومی در سطح منطقه خبر داد.

راه اندازی 3 خط اتوبوسرانی در منطقه 22

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22، فسایی با اعلام این خبر گفت: خط جدید اتوبوسرانی از دانشگاه علوم انتظامی - پایانه جنت آباد ده دستگاه و خط دانشگاه علوم انتظامی - مترو استادیوم آزادی ده دستگاه و خط دریاچه شهدای خلیج فارس - مترو وردآورد پنج دستگاه اتوبوس ازدوشنبه یازدهم بهمن ماه به خطوط اتوبوسرانی منطقه اضافه و به صورت پیمایشی شروع به کار نمود .
 وی ادامه داد: به همین منظور 25 دستگاه اتوبوس برای جبران کمبود اتوبوس و کاهش زمان انتظار مسافران به سیستم اتوبوسرانی منطقه تزریق شده است که با تزریق این تعداد اتوبوس به ناوگان حمل ونقل عمومی منطقه زمان انتظار مسافران در ایستگاه‌ها به حد استاندارد رسیده است. خط دانشگاه علوم انتظامی - پایانه جنت آباد با 15 ایستگاه در مسیر رفت و 12 ایستگاه در زمان برگشت طراحی شده که هر 15 دقیقه اتوبوس‌ها به سمت مقصد حرکت می‌کنند.
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه 22 افزود : منطقه 22 تنها منطقه ای بوده که توانسته مجوز راه اندازی خطوط جدید را اخذ نماید و استقبال شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی نقش به سزایی در کاهش ترافیک شهری و آلودگی هوا خواهد داشت

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه