اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951117231996033

افتتاح مرکز طب سنتی در منطقه 7

کد: 13951117231996033

https://goo.gl/sTLLOM

، تهران , (اخبار رسمی): معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 از افتتاح مرکز طب سنتی در این منطقه خبر داد.

افتتاح مرکز طب سنتی در منطقه 7

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، محمدرضا غلامی با  بیان اینکه طب سنتی دارای ظرفیت های فراوانی است، گفت: به کاربردن طب سنتی تاثیر به سزایی در نظام سلامت داشته و افتخار می کنیم که اساتید طب نوین بر این باور هستند که طب سنتی به علت اینکه در باور مردم ریشه دارد می تواند به حوزه درمان کمک شایانی کند.

وی از طب سنتی ایرانی به عنوان میراث گرانبهای کشور یاد کرد و افزود: در دو سده اخیر به ویژه در 50 سال گذشته طب سنتی ایرانی مورد غفلت و فراموشی واقع شده و باید تقویت شود و انتظار داریم همه افراد به ویژه آنهایی که به دانش نوین آشنا هستند، بتوانند برای ارتقای طب سنتی ایرانی قدم هایی بردارند.
معاون شهردار منطقه 7 یادآور شد: طب سنتی، مورد علاقه مردم، موثر، کم هزینه و مطابق با فرهنگ مردم ایران است که می تواند برای کشور کارآفرین باشد.
وی خاطرنشان کرد: برپایی غرفه سلامت در خیابان انقلاب همزمان با راهپیمایی روز 22 بهمن، برپایی غرفه ی حجاب و عفاف، برپایی مسابقات تفریحی ورزشی در مدارس و جشنواره بادبادک ها از دیگر اقداماتی است که به مناسبت این ایام فرخنده اجرا خواهد شد.
معاون شهردار منطقه 7 با بیان ویژه برنامه های این معاونت در ایام الله دهه فجر گفت : مجموعه برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی به گونه ای است که تمامی محلات منطقه 7 را به لحاظ جغرافیایی پوشش می دهد .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

بهداشت و درمان | شهر و جامعه