کد: 13951118232626033

در پارک آموزش ترافیک منطقه21 انجام می شود

برگزاری نخستین جشنواره کیک های ترافیکی

کد: 13951118232626033

https://goo.gl/CYeHXo

، تهران , (اخبار رسمی): معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه21 از برگزاری نخستین جشنواره کیک های ترافیکی در پارک آموزش ترافیک این منطقه همزمان با آغاز "ایام الله دهه مبارک فجر" خبر داد.

برگزاری نخستین جشنواره کیک های ترافیکی

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه21، غلامحسین سلمانی معاون حمل و نقل و ترافیک این منطقه ضمن بیان خبر فوق گفت: پارک آموزش ترافیک منطقه 21 همزمان با آغاز ایام الله دهه مبارک فجر و به منظور ایجاد نشاط در بین کودکان دبستانی اقدام به برگزاری اولین جشنواره کیک با مضامین ترافیکی با حضور جمعی از شهروندان این منطقه کرد.

وی در تشریح برنامه های جشنواره کیک های ترافیکی افزود: چهل و پنج نفر از کودکان بی سرپرست موسسه خیریه حنان به عنوان سفیران ترافیک و داوران اولیه این جشنواره در نظر گرفته شده بودند که طی این جشنواره کارشناسان ترافیک، تغدیه و قنادی به داوری در مورد کیک های ترافیکی حاضر در این جشنواره پرداخته و در پایان به کیک های برگزیده جوایزی به رسم یادبود اهداء شد.
سلمانی در پایان هدف از برگزاری جشنواره کیک های ترافیکی در ایام الله دهه مبارک فجر را علاوه بر ایجاد ساعات شاد و مفرح برای کودکان؛ نهادینه سازی فرهنگ ترافیکی در بین کودکان دبستانی به عنوان آموزش پذیرترین مخاطبان قوانین ترافیکی به منظور اصلاح رفتارهای ترافیکی در جامعه عنوان کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شهرداری تهران

در سال‌ 73 و در راستای‌ تحقق‌ بیشتر اهداف‌ بازرگانی‌ و برآوردن‌ نیازهای‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ با تغییر مدیریت‌ سازمان‌ تحولات‌ اساسی‌ در نحوه‌ اداره‌ سازمان‌ و نگرش‌ مدیریت‌ به‌ مسائل‌ انفورماتیکی‌ شهرداری‌ پدید آمد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.