اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951119233215989

تکمیل پروژه احداث تقاطع سه‌راه تقی‌آباد

کد: 13951119233215989

https://goo.gl/2z3PWT

، تهران , (اخبار رسمی): مجری طرح‌های پل و ابنیه سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از تلاش برای اتمام عملیات احداث زیرگذر تقاطع سه‌راه تقی‌آباد تا پایان سال جاری خبر داد.

تکمیل پروژه احداث تقاطع سه‌راه تقی‌آباد

به گزارش اخبار رسمی به نقل از معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، محمدحسن وساق ضمن اعلام پیشرفت 80 درصدی پروژه احداث تقاطع سه‌راه تقی‌آباد، از آغاز عملیات تکمیل نما در مسیر زیرگذر تقاطع خبر داد و گفت: زیرگذر سه راه تقی‌آباد که تامین‌کننده گردش ترافیکی جنوب به شرق در محل این تقاطع خواهد بود، متعاقب اتمام عملیات نصب قطعات بتنی نما و جدول‌گذاری وارد مرحله خاکریزی و تحکیم بستر خواهد شد.

وی تکمیل شبکه جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی را از دیگر جبهه‌های کاری فعال در پروژه احداث تقاطع سه‌راه تقی‌آباد دانست و افزود: زیرسازی مسیر زیرگذر در صورت ایجاد شرایط نامناسب جوی از طریق اجرای بتن غلتکی(RCC) انجام  می‌شود تا این پروژه راهگشای ترافیکی طبق برنامه ز‌مان‌بندی تکمیل شود.
گفتنی است سه راه تقی آباد از جمله تقاطع‌های پرتقاضای سفر است که به دلیل واقع شدن در یکی از مبادی ورودی شهر تهران، در بیشتر ساعات شبانه روز با ترافیک سنگین مواجه است. پل روگذر این تقاطع طی هفته‌های گذشته تکمیل و به روی تردد خودروها گشوده شد؛ این پل سواره‌رو سازه‌ای با پایه بتنی و عرشه فلزی به طول 65 متر است که طول کلی آن با احتساب رمپ‌های ورودی و خروجی به حدود 400 متر می‌رسد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران

معاونت فنی و عمرانی، یکی از معاونت های شهزداری تهران است که وظیفه ساخت، تجهیز و راه اندازی و نگهداری محدثات شهری را بر عهده دارد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

شهر و جامعه