اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13951211240805428

از تهران به زیبا کناربرگزار می شود

رالی اتومبیلرانی خانوادگی ایثارگران وزارت ورزش

کد: 13951211240805428

https://goo.gl/fzmpu7

، تهران , (اخبار رسمی): دومین رالی اتومبیلرانی خانوادگی ایثارگران وزارت ورزش و جوانان 22 اسفندماه سال جاری به مقصد زیباکنار برگزار می شود.

رالی اتومبیلرانی خانوادگی ایثارگران وزارت ورزش

به گزارش اخبار رسمی به نقل از روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان ،دومین رالی خانوادگی ایثارگران وزارت ورزش و جوانان 22 اسفند ماه و در روز بزرگداشت مقام «شهید» با هدف ایجاد نشاط معنوی و انس و الفت بیشتر در میان جامعه ایثارگران این وزارتخانه و با همکاری فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری به مقصد شهرستان زیباکنار برگزار خواهد شد.

این برنامه ساعت 8 صبح روز پنج شنبه 22 اسفند از مقابل ساختمان مرکزی وزارت متبوع و با حضور معاونین و مدیران کل ستادی آغاز خواهد شد.
اولین مسابقه رالی اتومبیلرانی رالی خانوادگی ایثارگران وزارت ورزش و جوانان سال 93 با طی مسیر تهران –قم –اصفهان اول تا سوم خردادماه برگزار شد.
در اولین دوره 250 نفر از ایثارگران و اعضای خانواده آنها با 70 اتومبیل شرکت داشتند.
برای دومین دوره یکصد و 20 اتومبیل همراه با جمعیت تقریبی 400 نفر پیش بینی شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

وزارت ورزش و جوانان

وزارت ورزش و جوانان در تاریخ 8 دی ماه 1389 و پس از ادغام سازمان تربیت بدنی و سازمان ملی جوانان تشکیل شد. این وزارت‌خانه عالی‌ترین مرجع رسیدگی به مسایل مربوط به ورزش و جوانان در کشورمان است. همچنین مرکز فعالیت‌های قرآنی جوانان کشور، نهادی قرآنی است که زیر نظر وزارت ورزش و جوانان فعالیت می‌کند.حمید سجادی نخستین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، در اواخر خردادماه 1390 به مجلس شورای اسلامی معرفی شد، اما با 137 رأی مخالف نتوانست رأی اعتماد مجلس را به دست آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

تازه‌های ورزش