اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960317251256872

تا پایان بهار ۹۶ در صندوق بازنشستگی کشوری اتفاق می افتد:

رونمایی از فاز نخست سامانه هوش تجاری سان

کد: 13960317251256872

https://goo.gl/O17mOx

، تهران , (اخبار رسمی): سرپرست اداره کل حسابرسی داخلی و امور مجامع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: فاز اول سامانه BI یا هوش تجاری این صندوق تا پایان بهار ۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد و به تدریج با تکمیل شاخص‌های اطلاعاتی سایر شرکت‌ها، وارد فاز دوم می‌شود.

سرپرست اداره کل حسابرسی داخلی و امور مجامع صندوق بازنشستگی کشوری

رونمایی از فاز نخست سامانه هوش تجاری سان تا پایان بهار ۹۶ در صندوق بازنشستگی کشوری

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت های سان به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، محمد نادر خمجانی سرپرست اداره کل حسابرسی داخلی و امور مجامع صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ۴۰ شرکت در این پروژه ساماندهی شده‌اند که در فاز نخست، سامانه هوش تجاری برای ۲۵ شرکت اجرایی می‌شود.


وی با بیان اینکه سامانه هوش تجاری صندوق بازنشستگی کشوری نسبت به سامانه‌های مشابه که تاکنون در کشور اجرا شده است از کیفیت بالاتری برخوردار است، گفت: هدف از راه‌اندازی این سیستم، ثبت تدریجی شرکت‌های اقتصادی و مالی است تا به افزایش بهره‌وری شرکت‌های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری کمک کند.
خمجانی افزود: پروژه BI در واقع تمام اطلاعات شرکت‌ها را از طریق دسترسی آنلاین برای مدیریت اقتصادی صندوق تجزیه و تحلیل کرده و به تصمیم‌گیری اقتصادی و بهینه کردن وضعیت شرکت‌ها کمک می‌کند.
وی تصریح کرد: هوش تجاری کمک می‌کند تا بهتر بدانیم که کدام شرکت‌ها را بهینه کنیم، کدام شرکت‌ها روند رو به رشد دارند و کدام شرکت‌ها رو به افول هستند.
خمجانی بیان داشت: هوش تجاری تصمیم‌گیری‌های صندوق بازنشستگی کشوری را در زمینه فعالیت‌های بیمه‌ای، اقتصادی و تصمیم‌گیرهای کارشناسی یاری می‌کند و استراتژی صندوق را برای بخش سرمایه‌گذاری همراه با بازدهی مطلوب مورد ارزیابی قرار می‌دهد.


وی اظهار داشت: برای BI اطلاعات شرکت‌های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری جمع‌آوری شده و اطلاعات و شاخص‌های اقتصادی مرتبط در سطح ملی و بین‌المللی مورد بررسی قرار می‌گیرد. در گذشته به این شاخص‌ها در صندوق توجه نمی‌شد، اما در سه سال گذشته به این موضوع توجه جدی شده است.
خمجانی گفت: شاخص BI به صورت تخصصی و بر اساس پارامترهای جهانی و دانش روز در زمینه تحلیل اطلاعات مالی در دنیا طراحی شده است که برای پیاده‌سازی آن نیاز به فراهم آوردن زیرساخت‌ها در شرکت‌های تابعه وجود دارد.
وی بابیان اینکه تصمیم‌گیری یعنی داشتن اطلاعات و مدیر بدون اطلاعات نمی‌تواند تصمیم تخصصی و مناسب بگیرد، افزود: BI اطلاعات آنلاینی را به مدیران می‌دهد تا تصمیمات صحیح و تخصصی را بر مبنای پارامترهای کارشناسی و دقیق بگیرند.

جهت آشنایی با سامانه هوش تجار ی سان به وب سایت شرکت مراجعه فرمایید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه شرکت های سان

شرکت «ساختارهای اطلاع‌رسانی نوین‌گستر (سان)» در سال 1378 با هدف ارائه خدمات و محصولات نوین در حوزه فناوری اطلاعات تأسیس گردید و با بهره‌گیری از متخصصین این حوزه از معتبرترین دانشگاه‌های کشور، موفق به اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری در سطح ملی و همچنین صادرات نرم‌افزار شده است. شرکت سان با توجه به حجم وسیع فعالیت‌های خود، سیاست توسعه اقماری را در پیش گرفت و امروز با در اختیار داشتن 3 شرکت تخصصی در زیرمجموعه خود، گامی بلند را در عرصه مدیریت اطلاعات برداشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید