اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960327252107077

جشنواره فروش "محصولات ایرانی" شرکت فرآب صنعت به مناسبت شروع تابستان

تخفیف‌ 10% فروش محصولات تصفیه فاضلاب فرآب صنعت

کد: 13960327252107077

https://goo.gl/XixFdX

، تهران , (اخبار رسمی): جشنواره فروش "محصولات ایرانی" شرکت مهندسی فراب صنعت به مناسبت شروع تابستان از 1 تیرماه آغاز و تا تا پایان شهریور ادامه خواهد داشت. این محصولات شامل پکیج های تصفیه فاضلاب (بهداشتی - صنعتی)، انواع سپتیک تانک، انواع چربی گیر و برج خنک کننده فایبرگلاس می باشد.

شرکت مهندسی فرآب صنعت در زمینه تولید و ساخت و فروش انواع محصولات تصفیه فاضلاب و برج خنک کننده

فروش محصولات تصفیه فاضلاب همچون سپتیک تانک چربی گیر و پکیج های تصفیه فاضلاب بهداشتی و صنعتی به همراه انواع برج خنک کننده از جنس فایبرگلاس با 10% تخفیف به مناسبت شروع جشنواره تابستان

به گزارش روابط عمومی شرکت مهندسی فرآب صنعت، جشنواره تخفیف‌های ویژه محصولات این شرکت همچون پکیج تصفیه فاضلاب ، سپتیک تانک ، چربی گیر و برج خنک کننده با عنوان جشنواره "محصولات ایرانی" به مناسبت شروع فصل تابستان و در دوره زمانی یک فصل برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند انواع سپتیک تانک پلی اتیلن ، سپتیک تانک فایبرگلاس ، سپتیک تانک بتنی - انواع چربی گیر از جنس فایبرگلاس و پلی اتیلنی مناسب آشپزخانه های رستوران ها و تالارها، برج خنک کننده مخروطی مکعبی و صنعتی از جنس فایبرگلاس و همچنین پکیج های تصفیه فاضلاب صنعتی و بهداشتی را از طریق دفتر مرکزی تهران و با 10% تخفیف ثبت سفارش نموده و تهیه نمایند.

مهندس مهدی رحیمی مدیرعامل شرکت شرکت مهندسی فرآب صنعت مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست وتصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از محصولات شرکت فراهم شود.

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: از آنجاییکه فروش محصولات با کیفیت ایرانی به مشتریان محترم، از بزرگترین اهداف شرکت مهندسی فرآب صنعت می باشد، این شرکت تمام تلاش خود را خواهد نمود تا به این هدف دست یافته و با برگزاری جشنواره های اینچنین، کارفرمای محترم را ترقیب به استفاده از محصولات 100% ایرانی و با کیفیت نماید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فرآب صنعت

شرکت مهندسی فراب صنعت به عنوان شرکتی پیشرو در صنعت تصفیه آب و فاضلاب با سابقه ایی بالغ بر ۱۰ سال، فعالیت خود را بر تصفیه آب و فاضلاب های شهری و پساب­های صنعتی متمرکز نموده است. این شرکت هم اکنون قادر است با تکیه بر دانش فنی کارشناسان و متخصصان خود و تکنولوژی­های پیشرفته شرکت آردا فرانسه و تجارب عملی بدست آمده در اجرای پروژه­های متعدد در داخل و خارج از ایران، مسائل مربوط به تصفیه آب و تصفیه و دفع فاضلاب را از فهرست مشکلات و چالشهای اجتماعات شهری و صنایع و مدیران درارتباط با آنها حذف نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]