اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960421254335230

عضویت مدیرعامل صنایع غذایی مهیا پروتئین در هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل

کد: 13960421254335230

https://goo.gl/z6uRTA

، تهران , (اخبار رسمی): اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل با حضور نایب‌ رئیس اتاق ایران، سفیر برزیل و مدیر کل آمریکای وزارت امور خارجه افتتاح شد و در این مراسم بهزاد درخور رییس هیئت مدیره و مدیر عامل صنایع غذایی مهیا پروتئین به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و برزیل انتخاب گردید.

انتخاب جناب آقای بهزاد درخور بعنوان یکی از اعضای هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل

به گزارش روابط عمومی صنایع غذایی مهیا پروتئین؛ پدرام سلطانی در مراسم افتتاحیه اتاق مشترک بازرگانی ایران و برزیل با اشاره به اینکه این اتاق مشترک اولین اتاق مشترکی است که میان ایران و یکی از کشورهای آمریکای لاتین تشکیل می‌شود، افزود: براساس برنامه ریزی‌های انجام شده، در دوره اجرای آیین‌نامه جدید اتاق‌های مشترک تشکیل خواهد شد.
 
وی با تأکید بر لزوم توسعه همکاری‌های بین‌المللی اتاق ایران گفت: اتاق تأکید زیادی بر توسعه روابط از طریق اتاق‌های مشترک دارد. اتاق ایران از نظر ستادی این ظرفیت را ندارد که بتواند در طول یک سال با همه کشورها روابط خود را به‌طور مؤثر توسعه دهد، بنابراین اتاق‌های مشترک در نقش بازوی اجرایی اتاق ایران با کشورهای دیگر ظاهر عمل خواهند کرد.
 
نایب‌رئیس اتاق ایران درباره انتظارت اتاق ایران از اتاق‌های مشترک و اتاق تازه تأسیس ایران و برزیل توضیح داد: فعالیت تجاری و روابط کاری با کشور مقابل باید با جدیت دنبال شود و رفت‌وآمدها، اعزام و پذیرش هیات‌ها افزایش‌یافته و اتاق مشترک در این زمینه ابتکار عمل داشته باشد.
در این نشست، مسلم ناصری به عنوان رئیس و فرهاد آگاهی به عنوان نایب رئیس اول اتاق مشترک ایران و برزیل انتخاب شدند.
 
به گفته سلطانی حضور اعضا و هیات مدیره‌ای که وقت کافی بگذارند، جدی باشند و همچنین مهارت‌های لازم را داشته باشند در رسیدن به اهداف اتاق‌های مشترک ضروری است.

در این مراسم بهزاد درخور رییس هیئت مدیره و مدیرعامل صنایع غذایی مهیا پروتئین به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و برزیل انتخاب گردید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید و بسته بندی گوشت گوسفند ، گوساله و مرغ آغاز نموده است. در حال حاضر نزدیک به 150 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه معتبر محل سکونت خویش ، محصولات مدنظر خود را خریداری کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]