اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960511256216872

با حضور وزیر ارتباطات و سایر مقامات مسئول صورت گرفت:

رونمایی فاز اول بهره‌برداری از پروژه‌های خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی

کد: 13960511256216872

https://goo.gl/U7hyGJ

، تهران , (اخبار رسمی): فاز اول بهره‌برداری از پروژه‌های خدمات الکترونیکی و خدمات همراه دستگاه‌های اجرایی در دولت یازدهم جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر واعظی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر انصاری، معاون محترم رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در سازمان فناوری اطلاعات کشور رونمایی شد.

رونمایی فاز اول بهره‌برداری از پروژه‌های خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی
رونمایی فاز اول بهره‌برداری از پروژه‌های خدمات الکترونیکی دستگاه‌های اجرایی

رونمایی از داشبورد مدیریتی رییس جمهور جهت پایش و کنترل شاخص‌های کلان کشور است که توسط شرکت سان طراحی و پیاده‌سازی شده است.

به گزارش روابط عمومی گروه شرکت‌های سان، فاز اول بهره‌برداری از پروژه‌های خدمات الکترونیکی و خدمات همراه دستگاه‌های اجرایی در دولت یازدهم جمهوری اسلامی ایران با حضور دکتر واعظی، وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر انصاری، معاون محترم رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، روز سه‌شنبه 10 مردادماه 1396 در سازمان فناوری اطلاعات کشور رونمایی شد. از جمله اقدمات صورت گرفته در حوزه دولت الکترونیک که در این فاز رونمایی شد؛ داشبورد مدیریتی رییس جمهور جهت پایش و کنترل شاخص‌های کلان کشور است که توسط شرکت سان طراحی و پیاده‌سازی شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه شرکت های سان

شرکت «ساختارهای اطلاع‌رسانی نوین‌گستر (سان)» در سال 1378 با هدف ارائه خدمات و محصولات نوین در حوزه فناوری اطلاعات تأسیس گردید و با بهره‌گیری از متخصصین این حوزه از معتبرترین دانشگاه‌های کشور، موفق به اجرای پروژه‌های نرم‌افزاری در سطح ملی و همچنین صادرات نرم‌افزار شده است. شرکت سان با توجه به حجم وسیع فعالیت‌های خود، سیاست توسعه اقماری را در پیش گرفت و امروز با در اختیار داشتن 3 شرکت تخصصی در زیرمجموعه خود، گامی بلند را در عرصه مدیریت اطلاعات برداشته است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]